Kredyt bez historii kredytowej

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
mikos
Posty:1
Rejestracja:12 gru 2017, 23:23

14 sty 2018, 13:19

Hej. Planujemy z mężem wzięcie niewielkiego kredytu na wyposażenie mieszkania, niestety remont pochłonął całe oszczędności. Mam tylko jedną wątpliwość, bo ani ja ani mąż nie braliśmy wcześniej żadnych pożyczek i nie mamy historii kredytowej. Oboje mamy umowy na czas nieokreślony. To będzie wystarczające dla banku?
Awatar użytkownika
narciser
Posty:3
Rejestracja:12 gru 2017, 23:45

19 sty 2018, 08:53

A jak wyglądały wasze inne opłaty do tej pory? Rachunki za abonament telefoniczny, czynsz opłacaliście na czas? Jeśli tak to już jest dobra informacja, bo możecie mieć dobrą historię płatniczą w BIG, raz na pół roku można to bezpłatnie sprawdzić. Może nie będę się rozpisywać, bo znalazłem wyczerpujący artykuł o tym: https://infokonsument.pl/polecane/po-co ... platnicza/ . Według mnie z pozytywnymi historiami płatniczymi macie szansę na taką pożyczkę, ale wszystko zależy jeszcze od konkretnego banku.
KarinaM
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:29 gru 2017, 10:29

23 sty 2018, 20:16

A sprawdź tego typu kredyt internetowy https://kredytok.pl/kredyty/. Z tego, co zdążyłam się zorientować, to otrzymanie takiego kredytu jest naprawdę proste i nie wymaga wielu formalności, więc myślę, ze spokojnie spełnisz wszystkie warunki. Oczywiście warto skontaktować się z firmą i dopytać o szczegóły, które Ciebie interesują, bo wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania względem kredytu.
Sissi09
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:23 gru 2017, 21:17

24 sty 2018, 22:07

Najlepiej wybrać się z tym pytaniem do doradcy finansowego. Wtedy dowiecie się na jakiej zasadzie jest przyznawany kredyt gotówkowy i jaka jest Wasza zdolność kredytowa. Bez tego można sobie tak naprawdę tylko gdybać. Oprócz historii kredytowej również inne czynniki jak zatrudnienie i dochody decydują o tym, czy dostaniecie ofertę kredytową czy nie.
dekielek
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:24 sty 2018, 09:26

25 sty 2018, 11:51

Nigdy nie brałem kredytu, może ktoś coś polecić na start?
kajola
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:21 sty 2018, 20:18

26 lut 2018, 12:32

dekielek pisze:Nigdy nie brałem kredytu, może ktoś coś polecić na start?
Na start proponuję poczytać ranking kredytowy luty 2018 zeby móc porównać kilka ofert kredytowych z róznych banków i wybrać najodpowiedniejszy dla siebie wariant, bez obawy o ukryte koszta czy kruczki w umowie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl