Podejmuj tylko trafne decyzje

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Esplo
Posty:3
Rejestracja:10 gru 2014, 12:19

23 sty 2015, 14:35


Złamanych serc nie leczymy


Sytuacji, w których musisz podejmować decyzje, jest cała masa. Często są to sprawy dotyczące relacji. Czasami kroki, które poczynisz obrócą Twoje życie o 360 stopni. Są i te codzienne, o skutkach o dużo mniejszym zasięgu: kawa czy herbata, spodnie czy spódnica, wtorek czy środa? W tych kwestiach nie odważymy się Ci pomóc, ale jeśli masz problem z zaplanowaniem przyszłości swojej firmy czy np. zebraniem danych do projektu, Esplorado.pl jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Proces decyzyjny

Zastanawiałeś się kiedyś, co jest najważniejsze w podejmowanie decyzji? Zanim określisz problem musisz zebrać potrzebne dane. Pierwszym etapem procesu decyzyjnego jest identyfikacja sytuacji decyzyjnej. Bardzo ważne jest właściwe sformułowanie problemu, a żeby tego dokonać należy zebrać jak największą i możliwie najtrafniejszą porcję danych określających istotę problemu i umożliwiających jego pełną analizę. Takie funkcje daje Ci Esplorado.

Zebrać dane i zdecydować

Korzystanie z Esplorado nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu badań marketingowych. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, a następnie zaprojektować kwestionariusz ankiety dostosowany do własnych potrzeb. W zależności od wybranej oferty udostępniamy od 5 do 10 wzorów ankiet oraz od 10 do 15 tematów wizualnych. Istnieje również wiele rodzajów pytań do wyboru (wielokrotnego wyboru, otwarte itd.). Dodatkowo, w szablonie możesz zamieszczać zdjęcia, ilustracje albo filmy.

Zaufaj Esplorado i wyrusz z nami w świat celnych odpowiedzi. Dowiedz się więcej na: http://esplorado.pl/. Zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

Obrazek
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

25 lut 2015, 23:44

też mam zamiar postarać się o dotację unijną. Mam nadzieję, że się uda:)
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

26 sie 2015, 10:51

Starając się o dotację z unii warto postawić na doświadczenie fachowców. Firma Abakus-Konsulting zadba abyśmy dostali dotację. Można poczytać o nich na http://www.abakus-konsulting.pl/oferta/ ... e-dotacji/ . Jak do końca nie znamy się na tych sprawach to czasem lepiej powierzyć to ludziom którzy w tym siedzą.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

29 paź 2015, 16:44

Z tym się zgadzam, że tam gdzie się da, warto korzystać z pomocy innych. Zwłaszcza jeśli na czymś nie do końca się znamy. Konsekwencje naszych błędnych decyzji mogą być czasem bardzo poważne. Tu przykład: http://www.techpedia.pl/ciekawostka/7081. Heh ;) A gdyby skorzystał z pomocy, na pewno zdążyłby nacieszyć się chwałą, którą zapewnił mu wynalazek ;)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

23 mar 2016, 11:13

Kierowanie biznesem to spora odpowiedzialność i ciężar, z którym nie każdy może sobie poradzić. Jednak kierownik musi być na to przygotowany, zwłaszcza, że to od niego i jego decyzji zależą losy firmy i to, czy przetrwa ona na rynku. Ciężko jest podejmować tylko trafne decyzje, ale czasem trzeba zaryzykować. Kierownik, szef, menedżer powinien się odznaczać pewnymi cechami: http://www.alces.pl/cechy-dobrego-kierownika/. Niestety nie każdy je posiada, ale można, przynajmniej jak sądzę, wyrobić samemu. Jak dla mnie najważniejszą cechą jest umiejętność zachowania spokoju i opanowanie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl