Twoja firma: badaj i planuj!

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Esplo
Posty:3
Rejestracja:10 gru 2014, 12:19

10 gru 2014, 12:21

Obrazek

Jak skutecznie promować swoją firmę? Jak zwiększać jej zyski, ulepszać jej funkcjonowanie? Działać! Ale chwileczkę! Nie ma działania bez planu! Do przygotowania kolejnych etapów działań naszej firmy zbieramy wszelkie potrzebne informacje. Rzetelnym źródłem, które może dostarczyć nam wiedzy na temat jej stanu, opinii naszych klientów są badania marketingowe, które szybko i sprawnie przeprowadzisz z Esplorado.pl.

Przygotowanie strategii dla Twojej firmy to nie jest bułka z masłem. W celu jej określenia, przeprowadzamy badania. Wnioski z przeprowadzonych analiz pozwolą wyznaczyć główny cel działalności i zarysować strategię. Esplorado.pl to narzędzie, które pozwala nie tylko na tworzenie spersonalizowanych, wielofunkcyjnych ankiet, ale jest również „inteligentnym pomocnikiem”, dzięki któremu wyniki badań możesz podglądać na bieżąco.

Badania marketingowe przydają się również do ulepszania działalności firmy. Gdy plan został już wprowadzony, większość zadań wykonana, a jednak wyniki są dalekie od spodziewanych, warto zbadać, co może być przyczyną obecnego stanu. Jeśli firma traci kolejne porcje środków, nie zyskuje klientów lub boryka się z innymi trudnościami, najlepsze, co może zrobić, to ponowne badanie adekwatnego do problemu obszaru.

Zdarzają się również sytuację, gdy potrzebne są konkretne dane, konkretne liczby i procenty, które umożliwią podjęcie bardzo trudnej, strategicznej decyzji. I znów z pomocą przychodzi Esplorado.pl. Nawet jeśli w krótkim czasie nie uda się przeprowadzić badań na wielką skalę, to z pewnością, uzyskasz próbkę danych, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o dalszych krokach Twojej firmy.

Jakie jeszcze niedogodności napotykają badacze? Jednym z podstawowych kłopotów jest ilość respondentów. Nie zawsze łatwo zachęcić ludzi do wypełnienia naszej ankiety. Esplorado.pl zna rozwiązanie tej kwestii. Ankietowani za swoje odpowiedzi zbierają punkty, które mogą potem zamienić na nagrody.

Projekt Esplorado.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PO IG Działanie 8.1. „Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Obrazek
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

11 sie 2021, 09:20

Jednym z najlepszych oprogramowań dla firm jest CRM. Moim zdaniem jest to program który potrafi usprawnić działanie firmy oraz zarządzanie ją. Dzięki takim funkcjom jak wystawianie faktur oraz obsłudze produkcji i magazynów przedsiębiorstwo działa sprawniej. Ja korzystam z systemu CRM od FIRMAO, polecam sprawdzić ich ofertę, jest dobra! https://firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
kasiachle
Posty:4
Rejestracja:04 lis 2021, 11:44

04 lis 2021, 12:06

Według was jak "badać" firmę? aby mieć kontrole co według was trzeba robić cyklicznie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl