Długo robicie rano makijaż?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

19 kwie 2018, 22:52

Mi raczej makijaż nie zajmuje dużo czasu rano, jest to maksymalnie dziesięć minut. Pewnie dlatego, że nie używam arsenału kosmetyków, tylko tych niezbędnych. Ostatnio trafiłam na fajny artykuł na https://blog.tagomago.pl/produkty-niezb ... -makijazu/ dotyczący właśnie takich niezbędnych produktów do wykonania makijażu. Ja tak naprawdę używam połowy z tego - wolę naturalny makijaż, niż maskę na twarzy, która wygląda sztucznie i nienaturalnie i na pewno nie dodaje kobietom uroku.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

17 maja 2018, 17:52

oj tak makijaż permanentny to świetne rozwiązanie i mega wygoda. Ja też zrobiłam sobie brwi i kreski na górnej powiece i teraz poranna tolaeta zajmuje mi maks 10 min :) Jeśli chodzi o miejsce to wybrałam się do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Najlepsza linergistka w mieście - profesjonalistka w każdym calu!
ktosiek
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:24 kwie 2018, 08:20

01 cze 2018, 11:09

Moja żona spędzała w łazience mnóstwo czasu. Najwięcej czasu zajmowało jej namalowanie perfekcyjnych kresek na górnej powiece. Nie ukrywam, że jej oczy wyglądają bardzo zmysłowoz takim makijażem, ale czas, w którym okupywała łazienkę był stanowczo za długi. Postanowiłem zrobić jej prezent i zabrałem ją na makijaż permanetny do ClinicaNova w Gdańsku. Była bardzo zszokowana, ale i zadowolona :)
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

08 cze 2020, 09:58

ja też uwazam, ze dobrze jest zrobic sobie makijaz trwaly.
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

09 cze 2020, 09:27

Makijaż permanentny jest super :) ja też jakieś pół roku temu zrobiłam sobie brwi w salonie jest pięknie w Warszawie. Pani Dominika po konsultacji zaproponowała najbardziej optymalną metodę, potem perfekcyjnie wykonała zabieg. Po miesiącu wybrałam się na korektę, tu też wszystko okej. zdecydowanie warto :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl