Idealne ciało jest dla was ważne?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

11 kwie 2016, 18:46

Czy przywiązujecie do tego dużą wagę?
Pytam, bo myślałam ostatnio o tym co daje człowiekowi chirurgia plastyczna i znalazłam nawet ofertę jednej kliniki Art&Med, która zajmuje się czymś takim.
Nie wiem czy sama zdecydowałabym się poprawić chirurgicznie coś, czego nie mogłabym osiągnąć dietą lub ćwiczeniami.
Jestem ciekawa jakie wy macie podejście :)
Marti
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:14 mar 2016, 20:50

16 maja 2016, 18:35

Kiedyś myślałam, że w życiu nie byłabym w stanie poprawić swojego wyglądu poprzez operację plastyczną. Cóż, dzisiaj z tego co wiem, klinik tego typu jest w Polsce całe mnóstwo i mają naprawdę lekarzy z najlepszych półek. Im bardziej obracam się w świecie kosmetyków, zabiegów i nowości, tym coraz mniej jestem pewna tego, że nie poprawię swojej urody. Może nie nos i nie piersi, ale kto wie...można przecież zmniejszyć zmarszczki czy "naciągnąć" skórę powiek. Jeśli chodzi o ciało, póki co stosuję mniej inwazyjne metody, czyli ćwiczę w fitness klubie https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym. Tak naprawdę jest to najlepszy jak dotąd sposób, by utrzymać ciało w dobrej kondycji i o dobrym wyglądzie. Na zabieg z odsysania tłuszczu na pewno bym nie poszła. Może gdzieś tam myślę o jakiś drobnych korektach czasami, ale bardziej inwazyjnych zabiegów po prostu się boję.
KarolC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:23 cze 2015, 12:42

19 maja 2016, 15:15

Ciało jest ważne ale nie musi być ono idealne. Przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

29 cze 2016, 15:10

Idealne niekoniecznie. Na pewno nie kosztem operacji plastycznej. No bo wiecie, każdy by chyba chciał coś zmienić w swoim wyglądzie, ale przecież nasze niedoskonałości też są ważne i nadają nam indywidualizmu i charakteru. Popatrzcie tylko na te twarze gwiazd, które wyszły spod skalpela. Chciałybyście tak wyglądać? Jak lalki Barbie z kaczymi dziobami?
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

29 lis 2016, 17:51

Paniom nieraz szczególnie trudno jest wrócić do dobrej figury po ciąży. Ale to na szczęście nie jest wcale niewykonalne. Jak nie wierzycie, to przeczytajcie tutaj http://www.cafe-mama.pl/3-sposoby-na-po ... -po-ciazy/ o sposobach, które mogą wam w tym pomóc.
Laura566
Użytkownik
Posty:117
Rejestracja:04 lip 2016, 13:40

30 lis 2016, 12:21

Przywiązuje do tego wagę i o siebie dbam ale na pewno utrzymanie idealnej sylwetki nie jest dla mnie najważniejszą rzeczą w życiu
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

23 gru 2016, 17:11

Dla mnie idealne ciało nie jest ważne, bo liczą się inne aspekty, takie jak optymizm, pogoda ducha, inteligencja. Mojej żonie jednak to nie wystarczało, bo zaczęła mnie zdradzać. Odkryłem to dzięki agencji MB detektywi. Teraz jestem już po rozwodzie.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

04 sty 2017, 23:04

Ciało nie musi być idealne, ważne aby dobrze się w nim czuć. Do tego celu jak najbardziej można wykorzystać dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Mnie zawsze przeszkadzały moje odstające uszy, zdecydowałam się je skorygować w klinice Melitus w Warszawie. Robiłam tam wcześniej zabiegi mezoterapii, moje koleżanki z pracy też korzystają z ich usług. Miałam pewność, że jestem w dobrych rękach. Teraz mimo, że nie jestem idealna akceptuje już siebie w 100%, nawet z rozstępami :)
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

27 lut 2018, 23:15

Calkowicie sie zgadzam, jesli chodzi o moj wyglad to jest to dla mnie bardzo wazne. I moge sie zgodzic jesli chodzi o zabiegi, tez lubie o siebie zadbac dlatego zdecydowalam sie na zabieg http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/radi ... cent-prime ktory bardzo ujedrnil moja skore :D Super zmiana :)
fribrel
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2018, 23:07

01 mar 2018, 23:08

Ja szczerze mówiąc jakoś nie przywiązuje do tego zbyt dużej wagi
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl