Patenty na tańsze kosmetyki

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

05 sty 2018, 10:18

Kupujecie gdzieś tańsze kosmetyki?
Chodzi mi o to, żeby oszczędzić, ale nie tracić na jakości tych kosmetyków.
rabarek
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 mar 2018, 11:28

02 mar 2018, 11:30

Ja chyba nie mam żadnych tego typu patentów
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

04 mar 2018, 15:27

Myślę, że rozglądanie się za promocjami kosmetycznymi, właśnie jakieś gazetki, czy strony ulubionych marek to jest jedyna opcja, teraz chociażby w Pierre Rene https://www.pierrerene.pl/pl/ jest sporo fajnych zniżek, ja akurat pomadki i bronzer zamawiałam, a w sklepie stacjonarnym, który ma ich szafę za te same kosmetyki musiałabym dać zdecydowanie więcej
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

07 mar 2018, 09:08

Ja mam swój ulubiony sklep kosmetyczny online https://puderek.com.pl/ bo są zawsze dostępne moje ulubione kosmetyki do makijażu marki Loreal. Kupuję tam już od dawna bo ceny też są niższe niż w innych drogeriach. Zresztą mają wiele innych znanych marek, więc jak coś potrzebuję zawsze tutaj znajdę kosmetyki.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

09 mar 2018, 14:21

Ja staram się korzystać z różnego rodzaju promocji, na przykład 2+1 gratis. Jeśli wiem, że ciągle używam danego kosmetyku, to nie widzę problemu, aby kupić kilka opakowań na zapas. Mam dużo swoich ulubionych produktów z firmy https://pl.oriflame.com/, więc często właśnie zdarza mi się zamawiać tam większe ilości . Kosmetyki są bardzo dobrej jakości, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, więc naprawdę szczerze mogę je polecić ;)
hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

29 kwie 2018, 16:14

Moja kobieta uważa, że zdecydowanie taniej można kupić dobrej jakości kosmetyki w sieci. Na stronie https://abcuroda.pl/kategoria/2me kupiła sobie na próbę lakier do paznokcie i jest zadowolona zarówno z trwałości, jak i z ceny.
Awatar użytkownika
wrobelkowa001
Posty:2
Rejestracja:28 kwie 2020, 09:16

28 kwie 2020, 09:18

ale co za patenty...? Przecież są firmy, które oferują dobrej jakości kosmetyki w przystepnych cenach :) na przykład Eveline. Wystarczy zerknąć sobie na ich sklep online, na produkty i ceny.. ja już czekam na swoje zamówienie. Najbardziej jestem ciekawa ich nowej odżywki do paznokci co nadaje kolor franch manicure :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty:14
Rejestracja:11 lip 2019, 16:05

17 lip 2020, 07:02

Jakby ktoś szukał dobrej jakości kosmetyków na bazie naturalnych składników typu aloes czy produkty pszczele to polecam tą firmę forever-aloe. pl Mają bardzo atrakcyjną ofertę zarówno pod kątem jakościowym jak i cenowym. Posiadają wiele cennych właściwości. Warto spróbować.
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

29 lip 2020, 08:29

dobrte kosmetyki wcale nie musza być drogie :)firma eveline jest tego najlepszym przykładem. kupuje często ich balsamy i za np za taki nawilżający z serii I love Vegan Food nie zapłcicie teraz więcej niż 15 zł w Rossmanie ( za 350 ml! ). Skuteczne, niedrogie i bezpieczne kosmetyki :)
Awatar użytkownika
Arletta
Posty:6
Rejestracja:25 sie 2020, 14:18

25 sie 2020, 14:58

Czekam z większymi zakupami na Black friday i sie obkupuje w te drozsze kosmetyki, ostatnio na horex trafiłam w ten dzień zniżki do -40%, niektóre były przecenione tylko o 20% ale bez ściemy bo wczesniej zamawiałam u nich jakies inne rzeczy i ceny poszły w dół więc naprawde warto poczekać, mówie tutaj o perfumach i markach z tej troche wyzszej półki. Niestety ja nie umiem robic zapasów w codziennej pielegnacji, takie rzcezy kupuje na bieżąco
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl