Uwaga na oszustów !

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Misiaczek1412
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:28 paź 2010, 16:06

11 sie 2011, 20:33

UWAGA ! Ostatnio zostałam oszukana. Nie wierzcie wszystkim firmom. Zajrzyjcie na www.dodajoszusta.pl. Sprawdźcie czy ta firma tam nie widnieje. Jeśli również zostaliście oszukani to dodajcie tam oszusta ! Nie dajmy się oszukiwać !
grelka32
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:10 paź 2011, 11:06

27 paź 2011, 18:30

Czy trzeba tam podać dowody oszustwa czy tak poprostu co się chce ,kogo się chce?
Awatar użytkownika
Sheephunter
Posty:2
Rejestracja:24 wrz 2012, 15:38

24 wrz 2012, 15:46

Można podać co się chce. Innymi słowy, ktoś może na Twój lub mój temat napisać, że nie oddałeś/-aś pieniędzy itp. i jak sobie sam/sama tego nie sprawdzisz i nie zgłosisz do usunięcia, ludzie będą to widzieć. Uważam, że idea tego portalu sama w sobie jest ok, jednakże bez podania dowodu każdy z nas może być oszustem. Dziwię się, że nikt nie wykorzystuje tego portalu, by w nieuczciwy sposób atakować konkurencję.
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

05 cze 2013, 01:18

Ja na oszustów mam lepszy sposób, pierw kontroluje czy firma istnieje a gdy okazuje się że nie płacą lub oszukują udaje się po poradę i pomoc do http://kancelariagb.pl/o-kancelarii/ pomagają i w sprawach rodzinnych i firmowych ;)
podatkowa
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 kwie 2013, 11:49

05 cze 2013, 09:27

Ja parę razy nacięłam się na oszustów, dlatego popieram tworzenie takich stron i w ogóle inicjatywy mające tępić cwaniaków
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl