W bloku lepiej pies, czy kot?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AgataD
Posty:14
Rejestracja:05 gru 2018, 10:04

05 gru 2018, 10:09

a pewnie, że kot. Pies to jednak większy obowiązek i trudniej go jednak nauczyć czystości.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

12 cze 2019, 08:43

Zarówno psa jak i kota trzeba odpowiednio zaszczepić i przygotować do mieszkania w bloku. W końcu może one mieć przypadkowy kontakt z ludźmi, a nawet pozostałymi zwierzętami - lokatorami bloku. Dlatego uważam, iż nawiązanie współpracy z przychodnią weterynaryjną jest konieczne. Jeśli chodzi o Piłę to mogę Wam polecić Przychodnię AS https://www.weterynarz.pila.pl/ .
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

03 wrz 2019, 11:16

Jeśli zdecydujecie się na psa to nie zapomnijcie po nim posprzątać! A niestety dużo osób pod blokiem o tym zapomina. Za sprawą http://www.fobar.pl/ udało nam się rozwiązać ten kłopot. To właśnie oni dostarczyli nam specjalistyczne torby na psie odchody, dzięki którym pozbywamy się tego kłopotu.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

06 lut 2020, 13:49

Tak naprawdę bez względu na to, na jakie zwierze się zdecydujecie to trzeba zapewnić mu odpowiednią opiekę medyczną na poziomie,. Ja mieszkam w Warszawie i tu szczerze polecam klinikę weterynaryjną VET4PET, znajdziecie ich na Grochowie na ulicy Grenadierów. Świetni lekarze, sympatyczna obsługa, niewygórowane ceny.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

10 lut 2020, 13:19

lenkaa1 to prawda świetna jest ta klinika. Ja kiedyś dojeżdzałam do nich z Siedlec a odkad mieszkam w Warszawie lecze tu już na stałe moje zwierzaki.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl