darmowe szkolenia naprawdę są darmowe?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

27 lip 2016, 21:26

Hej, znalazłam na stronce esprzedaży na fb takie oto ogłoszenie z darmowego szkolenia " Zapisz się na darmowe szkolenie i poznaj oprogramowanie Sellasist.pl lub w dniu kolejnym, poznaj podstawy zagadnień stron społecznościowych.", czy to normalne, że ktoś daje coś za darmo? :D nie wiem czy polować na kolejną okazję, bo tą przegapiłam czy darować sobie bo nie ma sensu..
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

30 lip 2016, 15:18

Są naprawdę darmowe tylko jak zdążyłaś zauważyć, trzeba pilnować terminu bo nie są zbyt częste ;) w tym przypadku który podajesz korzyści leżą po obu stronach, firma wytłumaczy grupowo jak korzystać, Ty znasz wszystkie tricki i haczyki na swojego kupującego :) brałam nawet udział w kilku i naprawdę są przydatne :)
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

04 sie 2016, 23:48

Akurat te o których wspominasz nazwałbym raczej instruktażem do użytkowania ich wlasnych programów ale nic w tym złego, bo użytkuje się podobnie różne programy i mniej więcej wydaje mi się to przydatne też w długiej perspektywie. Wpawdzie nie wiem jak u nich ogólnie oferta się przedstawia ale jeśli w porządku i np warto ich wybrać to na pewno nie zaszkodzi.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

06 sie 2016, 16:13

Halo halo centralo :) wprawdzie nie wiem czy darmowe czy nie ale wypatrzyłam o to to https://esprzedaz.clickwebinar.com/313996166/register i nie jest wcale żadnym instruktażem obsługi programu tylko dotyczy efektywnej sprzedaży także chyba sama wezmę udział. Z opisu podają, że będzie dotyczyć: pozycjonowania, linków sponsorowanych, porównarek typu ceneo itp, stałego klienta i wykorzystania fejsa w biznesie.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

12 sie 2016, 13:48

Tylko warto by się jeszcze zastanowić nad efektami takich szkoleń. Czy faktycznie można oczekiwać, że nauczymy się tam czegoś konkretnego? Jakoś mnie to nie przekonuje.
Sama jeśli już korzystam ze szkoleń, bardzo dokładnie je wcześniej sprawdzam. Teraz np. prześwietlam szkolenia podatkowe: http://www.wlr.com.pl/szkolenia,1-Podatki.html . Chodzi o to, że jeśli już poświęcam swój czas na jakiś kurs, chciałabym mieć z niego realne korzyści.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

13 sie 2016, 20:36

Trzeba było wziąć udział w ostatnim, to by to panią przekonało. Ja uważam, że to naprawdę wyższa szkoła jazdy i udział mogę sobie wpisać w cv bo wiem, że nikt tego nie zignoruje. ludzie latami chodzą na bezużyteczne wykłady z których nic nie wynoszą, a pójdź na taki panel i wychodzisz z konkretami jak na dłoni.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

16 sie 2016, 04:16

Potwierdzam w całej rozciągłości bo jednak się zdecydowałam. Na pewno teraz będę częściej zwracać uwage na takie rzeczy, pewnie z połowa jest naprawdę bezużytecznych o uczy tylko obsługi ale jeśli gdzieś jeszcze znajdę coś z zasad marketingu itd na pewno się zdecyduję :)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:38

Poszukaj informacji na stronie Studium Pracowników Medycznych i Społecznych - fajna placówka, oferująca szkolenia za darmo i w weekendy - dzięki czemu normalni ludzie którzy chcą pracoewać mają szanse zdobyć kwalifikacje do zawodu. Ja bardzo cenię takie inicjatywy, bo nie każdy może żyć na utrzymaniu rodzicó wiele lat....
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl