E-TARGI -> Targi Internetowe

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Rina
Posty:1
Rejestracja:20 sty 2010, 12:21

20 sty 2010, 12:24

Targi internetowe (e-targi) W obecnym czasie w świadomości społecznej targi kojarzone są z wydarzeniem mającym na celu rozpromowanie różnego rodzaju firm, marek oraz oferowanych przez nich usług i przedmiotów.
Dotychczas targi znane były ze swej fizycznej formy. Najczęściej odbywały się w wielkich halach wypełnionych stoiskami. Od pewnego czasu coraz więcej słyszy się o targach internetowych. Jak sama nazwa na to wskazuje, jest to próba przeniesienia kolejnego wydarzenia do wirtualnego świata internetu.

W obecnych czasach internet zdaje się być kopalnią pieniędzy, o czym przekonało się wielu inwestorów. Jest to także najszybszy sposób zdobycia informacji. Najprawdopodobniej te walory oraz wciąż rosnąca liczba użytkowników internetu zadecydowały o podjęciu decyzji stworzenia targów w internecie. Daje to nieograniczone możliwości pod względem ilości wystawców, gdyż nie ogranicza ich wielkość stoisk oraz hali. Jednak rezygnacja z wystawienia fizycznych przykładów produktów oraz poczęstunków, które zawsze miały na celu przyciągnięcie potencjalnych klientów może być ryzykowna. Mimo to ilość stron oferujących na swoich łamach targi rośnie. Niektóre firmy ograniczają się do prezentowania firm z określonych branż, jednak najlepiej rozwijają się targi wielobranżowe - np http://www.e-targi.net . Ze względu na różnorodność tematyki i branż wystawców użytkowników zdobywają zarówno w świecie biznesu, jak i w prywatnych domostwach.

Co myślicie o targach organizowanych w internecie? Wejdźcie, zobaczcie i napiszcie co o tym sądzicie: http://www.e-targi.net
Artek
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:11 lis 2009, 21:43

24 sty 2010, 16:04

Pomysł nawet ciekawy ale moim zdaniem nie wszystko można zastąpić technologią cyfrową. Druga sprawa jest jeszcze taka, że starsi ludzie (czyli obecni przedsiębiorcy) podchodzą chyba trochę z dystansem do ofert internetowych. Nie mówię, że są jacyś nieufni przecież wiele osób prowadzi biznes internetowy w serwisach aukcyjnych typu Allegro ale jednak targi rzeczywiste w świecie realnym mają póki co większą wartość.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl