Hosting i chmura

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

20 mar 2018, 22:22

Ja ostatnio odkryłam arubacloud.pl/cloud-backup/ceny.aspx To największa europejska chmura publiczna. Wydaje mi się, że ich oferta jest bardzo na plus i sama zastanawiam się nad przechowywaniem danych w tej chmurze.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

22 mar 2018, 10:23

Dobierając hosting do swoich potrzeb przede wszystkim trzeba zadbać o to żeby pochodził tylko od renomowanego i dobrego dostawcy. Ja mam zaufanie do sprintdatacenter.pl i jeśli miałabym polecić jakiś hosting to tylko ten. A czy przygpdę zaczynać od chmury? w większości przypadków na początek wystarczy tani hosting dzielony. W razie potrzeby zawsze można migrować na VPS czy nawet serwer dedykowany.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

07 kwie 2018, 08:52

Ja ostatnio własnie o tym czytałam na az.pl/cloudserver/ - bardzo fajne rozwiązanie, no i cena nie jest wysoka jak za takie usługi. Mnie też kusi zwłaszcza ze mozna sobie wydajność też dostosowywać samemu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl