Import od producenta bezpośrednio do klienta. Posty: 1 • Str

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
zurek121
Posty:2
Rejestracja:04 lip 2011, 09:45

04 lip 2011, 18:27

Otóż na wielu aukcjach zauważyłem, że sprzedawcy oferują towar bezpośrednio z Chin. Są to towary za grosze, podróbki znanych firm, typu Sony, Kingston. Tu mam pytanie jak towar przechodzi przez granicę do ich klienta to nie przechodzi żadnej kontroli ? ( dodam, że są to małe paczuszki. jakieś 0.5 kg, nie przekraczają wartości 24 euro) . No bo przecież nie można sprzedawać podrób, to co takie paczki nie przechodzą kontroli, że oni je sprzedają, bo na pewno żadnych certyfikatów na swój towar nie mają ??
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

12 lip 2011, 11:00

zurek121 pisze:Otóż na wielu aukcjach zauważyłem, że sprzedawcy oferują towar bezpośrednio z Chin. Są to towary za grosze, podróbki znanych firm, typu Sony, Kingston. Tu mam pytanie jak towar przechodzi przez granicę do ich klienta to nie przechodzi żadnej kontroli ? ( dodam, że są to małe paczuszki. jakieś 0.5 kg, nie przekraczają wartości 24 euro) . No bo przecież nie można sprzedawać podrób, to co takie paczki nie przechodzą kontroli, że oni je sprzedają, bo na pewno żadnych certyfikatów na swój towar nie mają ??
Mam wrażenie, że nikt tego nie kontroluje. Mieliśmy w rodzinie przypadek, że ktoś w licytacji kupił oryginalną kurtkę Abercrombie, a przyszła podróba z Chin - właśnie taka mała paczuszka pakowana jak większy list do 0,5 kg. Warto było wówczas zgłosić sprawę na policję, ale że kwota była nieduża to nikomu nie chciało się ze sprawą biegać. Chociaż niesmak został
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl