Jak skutecznie zarabiać w sieci? - Tutorial

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
robomanus
Posty:1
Rejestracja:16 lut 2010, 20:26

16 lut 2010, 20:35

Witam!

Chciałbym przedstawić tutorial o zarabianiu w sieci dla początkujących oraz dla tych, którzy już coś nie coś wiedzą na ten temat. Na wstępie informuję, że nie będzie to tekst o firmach GPTR, klikaniu w reklamy, itp., ponieważ jak dla mnie jest to tylko strata czasu, a zarobki są śmieszne.

Całkiem niedawno znalazłem bardzo ciekawą stronę, na której płacą nam za wyrażanie opinii o różnych serwisach. Początkowo brzmiało to zabawnie, ale stwierdziłem, że nie zaszkodzi sprawdzić. Byłem w sumie nastawiony do tego sceptycznie, dopóki nie zarobiłem 27$ w około 30 minut. Tak, to nie błąd - 27$ w 30 minut! Natychmiast zmieniłem zdanie o tym serwisie. tym bardziej, że w ciągu tygodnia osiągnąłem minimum do wypłaty, a zatem w tydzień zarobiłem jakieś 250zł. Strona ta różni się od innych tym, że płaci całkiem niezłe sumy, za wypełnianie ankiet. I co najważniejsze, nie są to jakieś grosze, a całe dolary. Cena każdej ankiety zawiera się w przedziale od 1$-25$, ale najczęściej są to 4$. Jak łatwo się domyślić dość szybko można uzbierać pokaźną sumkę. Na razie jednak spróbujmy nie myśleć o tym jak wiele otrzymamy, lecz skupmy się na kilku krokach, które należy wykonać, zanim zaczniemy zarabiać. A zatem do dzieła.

Krok 1.

Pierwszym krokiem jest posiadanie osobistego konta bankowego, najlepiej internetowego. Do tego celu świetnie nadaje się konto w mBanku. Czemu właśnie ono? Ponieważ zarówno założenie, jak i korzystanie z niego jest całkowicie darmowe (ponosimy jedynie symboliczną opłatę 50gr za przelew, ale nie bądźmy skąpcami, za chwilę mamy tam mieć znacznie więcej :) ). Drugim atutem jest fakt, iż złożenie wniosku trwa niecałe 15 minut, a zatem bardzo krótko. Wniosek możemy złożyć pod tym adresem:

http://www.mbank.net.pl/9706

Klikamy wyślij wniosek, a następnie wypełniamy wszystkie pola. Po złożeniu wniosku w ciągu 3 dni zadzwoni do nas kurier, aby umówić się na podpisanie umowy, oraz przekazanie kodów niezbędnych do zalogowania się przez internet. Jeśli zaznaczyliśmy opcję, że chcemy kartę do bankomatu, dostaniemy ją pocztą w ciągu około 7 dni.

Krok 2.

Po złożeniu wniosku o konto w mBanku (chodzi o samo złożenie wniosku, a nie spotkanie z kurierem), musimy założyć jeszcze jedno konto, a mianowicie konto w PayPal. Po co nam ono? Otóż PayPal jest systemem przekazu pieniędzy najczęściej z jakiegoś kraju do innego (o różnej walucie). Tak jest właśnie w tym przypadku. Ponieważ nasz zarobek liczony jest w dolarach, potrzebujemy konta, na które wpłynie owa waluta, którą potem będziemy mogli zamienić na upragnione złotówki. Konto w PayPal zakładamy tutaj:

https://www.paypal.com/pl/mrb/pal=2EKV38QCCAWJS

Zarówno założenie, jak i posiadanie tego konta jest całkowicie darmowe. Jedyna opłata to prowizja naliczana od otrzymanej kwoty pieniędzy (nie są to jakieś kosmiczne sumy, więc można się tym nie przejmować). Rejestracja trwa około 10 minut. Klikamy na dole strony "Załóż konto już dziś!", a następnie pod "Konto osobiste" - Rozpocznij i wypełniamy formularz. Klikamy jeszcze na link aktywacyjny w mailu, który został do nas wysłany na adres podany w rejestracji. Od tej chwili możemy w pełni korzystać z konta.

Krok 3.

Kiedy już wykonamy wszystkie powyższe kroki, pozostaje nam już ostatni, a mianowicie założenie konta we wspomnianym przeze mnie serwisie. Nosi on nazwę A.W.Surveys, a zarejestrować tam konto możnatutaj:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=robomanus

Wchodzimy na stronę, klikamy "Create a free account" i wypełniamy formularz. Co najciekawsze, na start za samo założenie konta otrzymujemy 6$. Następnie logujemy się i wypełniamy wszystkie dostępne ankiety. Zarabiać można również na poleconych, otrzymujemy wówczas 1.25$ od jednego poleconego, który założy tam konto.

Myślę, że w porównaniu z polskimi serwisami reklamowymi ten jest pewną alternatywą i mam nadzieję, że ten tutorial choć trochę przybliżył wam tematykę zarabiania w sieci i niezbędnych kroków jakie trzeba przedsięwziąć, aby na poważnie myśleć o tym biznesie. Życzę powodzenia w dalszych planach i oczywiście wysokich zarobków!


Pozdrawiam
Robomanus
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl