Jaki monitor pozycji wybrać?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

20 lis 2012, 16:29

Cześć!
Jaki monitor pozycji wybrać? Możliwie tani, niezawodny, online, generujący raporty no i inne ciekawe funkcjonalności. Znacie coś takiego?
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

21 lis 2012, 14:30

Ostatnio miałem taką sytuację że chciałem sprzedać serwis internetowy, który miał wejścia głównie z Google. Osoba zainteresowana zapytała czy monitoruje pozycje, chciała wiedzieć jak zmienia się pozycja w czasie, czy są duże wahania itd. Niestety nie miałem podłączonego żadnego monitora pozycji pod tą witrynę i teraz żałuje bo przez to strona poszła o 20% taniej niż pierwotnie ustaliliśmy ;/ tak więc warto jest monitorować, żeby później pochwalić się osobom zainteresowanym. Do stron klientów najczęściej wykorzystuje seostation, który ostatnio powiększył swoje funkcjonalności o kosztorysy, ignorowanie map w serpach, czy kondycja strony. Można przetestować za free.
lament
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:29 lis 2012, 16:41

29 lis 2012, 17:24

web-tools.pl
Awatar użytkownika
pilot
Posty:2
Rejestracja:17 lis 2012, 19:47

02 gru 2012, 14:58

darmowy free monitor for google, płatny seo-stat, serpmonster.
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

19 cze 2013, 12:21

Polecam skorzystać z datAshur. Strona kryptos.co stała się dystrybutorem ISTORAGE Ltd.. Sprawdź ofertę: http://kryptos.co/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl