Księgowa czy biuro rachukowe

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

01 mar 2015, 16:59

Prowadząc e-biznes bardziej opłaca się zatrudnienie własnej księgowej czy wynajem biura rachunkowego? Jak to wygląda z waszego doświadczenia?
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

04 mar 2015, 16:30

ja wole biuro rachunkowe, wychodzi to duzo korzystniej pod wzgledem finansowym, obecnie korzystam z financialluk i jestem bardzo zadowolony, bardzo rzetelni
lukas2
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 wrz 2014, 10:05

27 mar 2015, 10:44

Zgadzam się ze słowami poprzednika. Również jestem zdania, że znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie biura rachunkowego. Uważam, że najlepiej korzystać z usług firmy z tego samego miasta, ponieważ można osobiście się skonsultować. Dla mnie to duże ułatwienie. W Rzeszowie takie usługi świadczy m.in http://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone- ... hunkowosc/ - w swojej bogatej ofercie posiadają komplet usług, których wydaje mi się księgowa nie byłaby w stanie zapewnić.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

16 cze 2015, 08:37

Czy zdajesz sobie sprawę jakie koszta generuje zatrudnienie własnej księgowej? Bardzo duże tak wiec jestem zdania,że w przypadku mnieijszej oraz średniej firmy o wiele bardziej opłaca się korzystać z usług firmy zewnętrznej. Tak właśnie robimy w firmie w jakiej obecnie pracuję i jest to o wiele tańsze rozwiązanie.
Mogę polecić to biuro rachunkowe: http://www.roedl.com/pl/pl - jest to obecnie jedna z większych firm.Działają na terenie większych miast Polski ale bez problemu można się z nimi kontaktować na drodze internetowej. Świadczą nie tylko usługi prowadzenia ksiegowości ale również porady prawne,finansowe a także możliwość przeprowadzenia audytu finansowego.Tak więc w jednej tylko usłudze masz kilka różnych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl