organizacja kilku kont allegro

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

22 lut 2017, 02:01

witam, przejąłem ostatnio firmę, która ma pieczę nad sklepem internetowym ale także trzema kontami na allegro. domyślam się, że szło ciężko bo ciężko zarabiać jednocześnie zatrudniając i płacąc dużej ilości osób próbujących te zamówienia ogarnąć. ja jednak słyszałem już o tym, że można to zautomatyzować bez konieczności likwidowania kont z dobrą historią. niestety, nie przykładałem do tego wagi dopóki mnie to bezpośrednio nie dotyczyło. jak takie coś się nazywa, gdzie mam tego szukać?
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

23 lut 2017, 00:02

nazywa się to dokładnie tak samo jak w realu stanowisko dla tego typu ludzi - asystent sprzedaży. ale gdzie szukać to już CI nie powiem bo sam nie korzystam więc byłbym słabym źródłem opiniotwórczym. chyba że chodzi o hejty, hejtować może zawsze każdy :D
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

14 mar 2017, 01:16

Tak, asystent sprzedaży. Szukaj w takich firmach, które zajmują się tworzeniem oprogramowania na potrzeby firm ze sprzedażą internetową. Dobrym przykładem będzie tu esprzedaż, istnieją już długo na rynku, często ich widać np u sprzedających na allegro, co oznacza, że kondycha i opinia jest. Sam mam o nich dobrą więc warto sprawdzić.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

14 mar 2017, 22:25

Rozumiem, że masz to: https://sellasist.pl/ na myśli? To ich, tak? Bo mnie przekierowało z ich strony,, oferta w porządku ale nie chciałbym się nadziać.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

15 mar 2017, 23:58

bez obaw, o to właśnie chodziło. posprawdzaj sobie co i jak. ja mam już równo dwa lata dokładnie i mimo poznania kilku nowych ofert nigdzie się nie ruszam do konkurencji, bo po prostu nikt nie jest w stanie przebić stosunku ich ceny do jakości. a poza tym bardzo się angażują, nie ma możliwości żeby usterek nie było, po prostu tak się nigdzie nie da. ale jak się coś takiego zdarzy to pracują od razu nad tym, nie olewają klienta.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

16 mar 2017, 22:41

ok. to jeszcze mi powiedz najpierw zanim zacznę to sprawdzać - jak wezmę sobie sklep, allegro to da się to razem w tym zamówienia składać, czy i tak jest to tam jakby "oddzielnie" do zarządzania?
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

19 mar 2017, 14:55

razem można ale takich pojedynczych pytań to miliardy powstają, lepiej żebyś sobie tam filmiki odnośnie obsługi popatrzył to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości albo wiesz, referacik do nich to odpiszą :)
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

20 mar 2017, 02:22

na pewno mogą kilka kont allegro w jednym czasie obsłużyć, bo mam więcej niż jedno i daje radę na spokojnie, sortuje zamówienia tak jak trzeba. dobrym rozwiązaniem jest ściąganie zdjęć np z jednego konta i wstawianie już w takim kształcie na drugie, że nie trzeba wgrywać wszystkiego na nowo. dla sklepu z kilkoma kontami to naprawdę ułatwienie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl