Studia e-biznes

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

16 paź 2014, 11:40

Witam. Czy któreś uczelnie posiadają taki kierunek w programie? Najlepiej na studiach podyplomowych?
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

16 paź 2014, 12:40

Dwa kierunki w tym zakresie oferuje obecnie Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.
Są to:
e-commerce sprzedaż online
drugi to marketing internetowy w praktyce
Oba dotyczą właśnie ebiznesu tak więc sam musiałbyś zdecydować co Ci w zasadzie chodzi po głowie.Są to studia modułowe - tak więc w obu przypadkach dobierasz sobie te działy jakie obecnie Cię najbardziej interesują.
lukas2
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 wrz 2014, 10:05

04 lis 2014, 12:04

Ciekawe kierunki studiów podyplomowych związanych z biznesem widziałem na UTH http://www.uth.edu.pl . Jednym z ciekawszych (przynajmniej dla mnie) jest Business coaching. Warto się zapoznać i poszukać czegoś dla siebie.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

24 lis 2014, 15:14

Samego e biznesu chyba nie ma, ale widziałem gdzieś kierunek - biznes w internecie - internet w biznesie coś takiego.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

17 lut 2015, 19:32

Studia tego typu są popularne w większych miastach. Osoby, które studiują ebiznes i ogólnie marketing w sieci wybierają też dziennikarstwo albo reklamę, by to połączyć. Spotkałem się nawet z przypadkiem, gdzie gość pracujący marketingowej pisał o szkoleniach z copywritingu http://www.premium-consulting.pl/szkolenie-copywriting cieszące się dużą popularnością. Ebiznes i reklama to obecnie jedne z bardziej dochodowych branż.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

07 lip 2016, 10:59

ja na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej to studiuję. w sensie politologia o specjalności e-biznes i media społecznościowe, bardzo mnie te zagadnienia interesują, więc dobrze trafiłam.
hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

26 sty 2017, 15:22

Dość ciekawy kierunek, ale ja jako studia podyplomowe wybrałabym coś konkretniejszego. Nie trwają one długo, więc w takim czasie trudno zrealizować wystarczającą ilość zajęć z takiej dziedziny jak e-biznes, która bardzo dużo w sobie zawiera. Ja szukałam czegoś podobnego i zdecydowałam się na grafikę reklamową http://grafika.wse.krakow.pl/ w WSE. Polecam wszystkim, którzy lubią tworzyć ciekawe rzeczy i są w tym kreatywni.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

17 lut 2017, 22:29

Przejrzyj dokładnie oferty uczelni, na pewno znajdziesz taki kierunek albo inny, który Ci odpowiada ;) W Warszawie to jest całe zatrzęsienie uczelni, ale jeżeli chodzi o płatne kierunki... niedawno natknąłem się na ranking tych najdroższych: naprawdę można złapać się za głowę, ale czego się nie robi dla edukacji :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl