zarabianie na blogu

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

1alicja
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:12 kwie 2010, 11:29

08 lip 2011, 21:59

Znacie jakieś sposoby żeby zarobić na blogu? Mój ma już dość dużą popularność więc pomyślałam że można by to jakoś wykorzystać
dorota123
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:14 kwie 2010, 14:03

10 lip 2011, 18:03

sms premium wydaje się dobrą opcją, możesz wprowadzić płatności za niektóre treści, zobacz sobie na ofertę Justpay, oni takie coś zakładaja
Awatar użytkownika
Etta
Posty:4
Rejestracja:30 lip 2011, 08:59

30 lip 2011, 11:54

Moja odpowiedz na to pytanie będzie trochę spóźniona. Ale wcześniej nie mogłam odpisać, bo mnie tu nie było :D A poza tym - jak widzę - nikt nie udzielił wyczerpującej odpowiedzi.

Na sms premium zarabiają głównie właściciele katalogów oraz duże portale internetowe. Nie znam blogerów, którzy by zarabiali w ten sposób. Ludzie na ogół nie chcą płacić za dostęp do określonych treści, ponieważ uważają, że to im się należy za darmo.

Jeśli chcesz zarabiać na blogu to powinnaś zainstalować reklamy google adsense lub przystąpić do programu partnerskiego. Albo i jedno, i drugie.

Oczywiście, produkty czy usługi, które polecasz muszą być dopasowane jakoś do treści bloga. Najlepiej gdybyś miała pewność, że polecasz coś wartościowego.

Poza tym żeby zarabiać powinnaś zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego.

Założyć bloga nie jest trudno. Napisać kilka artykułów - nie oszukujmy się - nie jest to wyczyn. Ale żeby zarabiać pieniądze trzeba mieć podstawową wiedzę np.
Jak wypozycjonować bloga w wyszukiwarce google?
Jak ciekawie pisać?
Jak zbudować listę mailingową?

Pozdrawiam
Edyta
Oleeek31
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:12 lis 2011, 18:24

28 gru 2011, 17:01

Jak wyżej, reklamy i programy partnerskie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl