Dotacje dla firm na zintegrowane systemy zarządzania

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Jerry Lacan
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:11 cze 2013, 14:23

11 cze 2013, 15:00

Ponieważ nie ma tematu dotyczącego dotacji UE dla firm MSP, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was planuje pozyskanie tego rodzaju środków np. z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka?
"Biznes to przygoda - Myśl innowacyjnie" Polub nas na Facebooku!
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

15 wrz 2017, 08:44

Szczegóły, terminy i sposób rozdzielania funduszy europejskich, różnią się między poszczególnymi programami regionalnymi (województwami) oraz poszczególnymi krajowymi programami. Wszystkie województwa mają zatwierdzone regionalne programy operacyjne, jednak niektóre z województw będą mogły szybciej ogłosić konkursy, dzięki sprawniejszemu ustalaniu szczegółów przyszłych naborów. Mieszkańcy pozostałych województw będą musieli wykazać się większą cierpliwością. Z tego co ja się orientuję, to można skorzystać z pomocy w uzyskaniu dotacji i tworzeniu wniosków na ich pozyskanie. Zajrzyj na stronę https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Dobre przygotowanie do naborów jest kluczową kwestią. Procedury dotacyjne mają zwykle charakter konkursów, w których trzeba zdobyć odpowiednio dużo punktów. Wielu punktowanych obszarów/cech firm i projektów nie uda się się ukształtować w trakcie pisania wniosków – procedury przygotowawcze należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej. Pierwsze konkursy dają największe szanse na uzyskanie dofinansowania ze względu na relatywnie małą liczbę dobrze przygotowanych wnioskodawców – warto to wykorzystać i rozpocząć przygotowania już teraz.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

29 wrz 2017, 14:21

Jeśli chodzi o dotacje to wcale nie jest o nie tak łatwo. Fakt każdy może się o nie zgłosić, ale nie każdy dostanie. trzeba dosłownie przebić się przez morze biurokracji, a i tak nie będzie się pewnym, że się dotacje dostanie. Polecam wejść na na http://www.euromakler.pl/ i tam przeczytać artykuł pt. " Przedsiębiorco! Staraj się o dotacje!". Mówi on o tym w jaki sposób można starać się o dotacje z Unii Europejskiej. Jest to dobry przewodnik dla osób, które chcą się starać o dotacja, a kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać.
Awatar użytkownika
Jakubs
Posty:3
Rejestracja:11 kwie 2018, 07:30

11 kwie 2018, 07:37

Z moich informacji wynika że tych dotacji już nie ma bo się skończyły już___________________________________________________
koszulki reprezentacji
Awatar użytkownika
krysti
Posty:4
Rejestracja:14 maja 2018, 10:41

14 maja 2018, 10:44

Tak naprawdę to dotację dostają osoby najlepiej zaprzyjaźnione z tymi co przyznają
rafal22
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:15 cze 2018, 11:09

15 cze 2018, 11:16

Nie napisałbym jak pan powyżej nigdy. Jak można stwierdzić że dotację dostają tylko te osoby co są najbardziej zaprzyjaźnione z tymi co przyznają.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl