Polisolokaty uważajcie !

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

06 kwie 2017, 19:58

Chciałam Was przestrzec byście nie popełnili tego błedu. Dałam się nabrać przez nieuczciwe towarzystwo ubezpieczeniowe. Zaproponowano mi polisolokatę, przez którą straciłam wszystkie oszczędności. Jeden zapis spowodował, że moje życie zmieniło się w pasmo długów i obciążeń finansowych. Na szczęście trafiłam na Kancelarię Prawną Invictus - www.kancelariainvictus.pl,która pomogła mi odzyskać moje pieniądze. Byłam zupełnie nieświadoma tego, że mogę walczyć z nieuczciwym ubezpieczycielem i że uda mi się rozwiązać zawartą polisolokatę. Dzięki nim spię spokojnie !
marek122
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:06 kwie 2017, 20:00

06 kwie 2017, 21:47

Potwierdzam, lepiej trzymać się od polisolokat z daleka!
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

28 lis 2017, 11:05

Ja jestem tego samego zdania. Z artykułu jaki znalazłem na stronie http://www.uslugi-firmowe.pl/ wynika, że najbezpieczniejsze są konta oszczędnościowe. Obecnie nie ma najmniejszego problemu z otwarciem konta oszczędnościowego. Możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, a ponadto wiele korzystnych ofert. Warto wcześniej przejrzeć je i porównać ze sobą w celu wybrania tej, która będzie najlepiej spełniać nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania. Należy zwrócić uwagę na to, czy prowadzenie konta wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami. Naszej uwadze nie powinny umknąć także koszty przelewów i samego otwarcia rachunku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl