W jakim Banku wziąć kredyt gotówkowy przez internet?

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

13 wrz 2014, 11:04

Moim zdaniem w ogóle nie powinniśmy zastanawiać się nad braniem kredytu gotówkowego przez internet i poszukać raczej alternatywnych sposobów zdobycia pieniędzy.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

01 paź 2014, 15:03

W dzisiejszych czasach dostać kredyt to wyczyn :)
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

30 mar 2016, 10:44

Sam się nad tym zastanawiam właśnie. Na pewno nie chcę za dużo płacić, więc na pewno sprawdzę sobie kredyty gotówkowe na direct.money.pl . Mam do tego serwisu zaufanie, bo korzystam z niego od lat. Dzięki kalkulatorowi na tej stronie jestem w stanie naprawdę sporo zaoszczędzić.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

26 kwie 2016, 12:48

Wiecie że jest taki bank który daje nam kredyt bez wychodzenia z domu ? Pewnie w to nie wierzycie dopóki nie przekonacie się na własne oczy. No to proszę bardzo https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... omu,4.html Jeśli nada zastanawiacie się w jakim banku wziąć kredyt no to myślę że tym właśnie temat zamknąłem :) Jak dla mnie numer jeden jeśli chodzi o ofertę kredytową na naszym rynku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl