Inwestycja w nieruchomości?

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator: mkamil

abur
Użytkownik

20 gru 2018, 19:23

Wraz z inwestycją w nieruchomości, wcześniej należy wybrać biuro, które pomoże nam przy właściwych wyborach. Tym sposobem unikniemy wielu kłopotów, które mogą nas dręczyć a także nam przeszkodzić. Ja na przykład wybrałem biuro Home Trader http://home-trader.pl/ , których pomoc okazała się niezmiernie potrzebna!
adoniss
Użytkownik

22 gru 2018, 11:50

.
Vernon
Użytkownik

18 sty 2019, 23:31

Dla mnie od wielu lat najważniejszą formą inwestowania są nieruchomości. Wkręciłem się w ten biznes jakiś czas temu. Wcale nie dysponując gigantycznym kapitałem, tak na dobrą sprawę. Pomogła mi w pewnym sensie firma Financial home, która dając pożyczki pod zastaw pozwala na start w interesach - świetny pomysł dla wschodzących gwiazd rynku nieruchomości właśnie. Teraz pobrzmiewają głosy, że nieruchomości to bańka, która pęknie. Osobiście - nie wydaje mi się, a zdążyłem się już trochę na branży poznać.
Awatar użytkownika
markonka

05 lut 2019, 19:39

Mi się wydaje, że lepiej to zostawić specjaliście. Można wielu problemów dzięki temu uniknąć.
czosnekwrg
Użytkownik

21 lut 2019, 08:15

My współpracowaliśmy z biurem z knurowa - Optima Nieruchomości http://www.mfoptima.pl/ . I jeśli mam być szczery, to była to najlepsza z możliwych decyzji. Z pomocą tego biura udało nam się zakupić mieszkanie marzeń!
Awatar użytkownika
clannad

26 lut 2019, 10:40

ostatnio słyszalam że takie inwestycje wcale się nie opłacają
bunia
Użytkownik

26 mar 2019, 11:43

Nie wiem gdzie takie rewelacje podają ale ja uważam że nawet zakup na kredyt się opłaca jako inwestycja bo wynajmujesz takie mieszkanie i spłata nie jest żadnym obciążeniem dla Twojego budżetu a jak dobrze wybierzesz mieszkanie (np Modern Tower) to możesz zarobić naprawdę pokaźne pieniądze na wynajmie
zamber
Użytkownik

31 mar 2019, 23:10

Inwestycja w nieruchomości jest jak najbardziej opłacalna. Ja zreszta postanowiłem zakupić mieszkanie w stanie deweloperskim, urządzić je i wynajmowac. A dokładniej, to kupiłem apartament Lubicz w Rowach nad bałtykiem. Mieszkanie ma świetną lokalizację, stąd też jest zapotrzebowanie wśród turystów, nie mogę narzekać na brak zainteresowania. A może i za parę lat sam tam z rodzinką zamieszkam
kewa3939
Użytkownik

17 kwie 2019, 15:29

Skoro zamierzasz inwestować w nieruchomości, to przynajmniej wcześniej postaraj się o to, aby zamówić je ze sprawdzonego biura. Nas wspomogli Optima Nieruchomości http://www.mfoptima.pl/ , dzięki którym bez kłopotu znaleźliśmy dokładnie to, czego było nam potrzeba. No i mamy gwarancję, ze nie stawiamy na szemraną nieruchomość!
nobu1989
Użytkownik

09 maja 2019, 09:40

Pamiętaj, że przy "zabawie" w nieruchomości niezbędna może się okazać pomoc i wsparcie ze strony notariusza. Brałeś to pod uwagę? Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Agatę Banasik z kancelarii notariuszagatabanasik .pl/ . Wsparcie okazało się niezmiernie potrzebne!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl