Jak wybrać odpowiednią formę reklamy?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Kubusia
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:29 paź 2017, 11:24

17 lis 2017, 13:55

Fajną formą reklamy jest też rozdawanie na różnych spotkaniach swoich produktów lub gadżetów. Dużo osób np. ma krówki ze swoim logiem. Ja ostatnio widziałam że można zakupić izotoniki z logiem swojej firmy na butelce nie powiem nowatorskie bo rzadko kto takie ma i dlatego się lepiej zapamiętuje :)
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

19 lis 2017, 00:07

Wszystko zależy od prowadzonego biznesu. Jeżeli nie wiesz jaka forma reklamy będzie dla Ciebie najlepsza postaw na pomoc agencji reklamowej. Myślę, że RMN z Zielonej Góry sprawdzi się rewelacyjnie. Mają bardzo ciekawą ofertę i wiele pozytywnych opinii. Myślę, że będziesz z niej zadowolony.
salasoon
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 lis 2017, 16:21

19 lis 2017, 14:58

Polecam skupić się na aktualnych trendach w reklamie, wideoreklama jest na topie , wiadomo też , że reklama tradycyjna traci na wartości . W ostatnim artykule social media manager wyczytałem , że bumper ads robią się popularne i że reklama displayowa trochę traci;)
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

22 lis 2017, 05:52

Skutecznych form reklamy jak widać jest sporo. Ja choć znam siłę i moc reklamy w sieci to nie przekreślałabym tradycyjnych form jak ulotki. Takie gadżety w dobrej cenie można zamówić też na allegro. Prosty formularz zamówienia, szybka jego realizacja i korzystne ceny.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

23 lis 2017, 22:06

Myślę, że najlepiej reklamę firmy zlecić profesjonalistom . Do form reklamy trzeba podejść profesjonalnie, zazwyczaj jak ktoś pracuje w danym biznesie to juz nie ma czasu poświecac go dodatkowo na reklame, zresztą trzeba sie tez an tym znac. Takze ja polecam od razu zwrócić się do firmy ktora komplementarnie zajmie sie reklama.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 lis 2017, 14:25

Według mnie najlepiej postawić na reklamę, ktora jest bardzo widoczna i charakterystyczna. Czy istnieje lepszy pomysł niż wielkoformatowe rekama, w dodatku podświetlana? Zdecydowanie nie! Obroty mojej firmy wzrosły o 50% od kiedy w centrum miasta zawisła reklama tego typu
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

25 lis 2017, 16:42

Najlepszym pomysłem będzie pozycjonowanie strony, czyli polityka marketingowa SEO mam tutaj ciekawy artykuł a ten temat na podstawie sklepu Bardzo dobrze rozpisane działanie krok po kroku co robić a czego nie robić. SEO to ciężki kawałek chleba ale jak się go już raz ugryzie będzie się chciało więcej i więcej. Artykuł jest bardzo mądrze napisany, łatwym językiem więc każdy pojmie cokolwiek w tym temacie.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

25 lis 2017, 23:56

Co do reklamy w sieci to Adwave ma spore doświadczenie w branży. Wspólpracowali już z wieloma dużymi markami . Działają nie tylko w social media ale również programują. Można im zaufać. Warto ich zapytać o pozycjonowanie strony www
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

26 gru 2017, 11:10

Reklama powinna być dopasowana do branży w jakiej działa firma i obszaru działań. Nadal skuteczna jest tradycyjna reklama zewnętrzna w postaci billboardów, kasetonów, czy plakatów - ważne jednak, aby przyciągała wzrok. BGRM Group tworzą tego typu reklamy, profesjonalne i w rozsądnych stawkach - warto się im przyjrzeć.
Awatar użytkownika
Jakusz
Posty:4
Rejestracja:25 sty 2018, 09:02

25 sty 2018, 09:05

Warto jest prześwietlić konkurencję działającą w naszej branży. Mi dało to sporo podpowiedzi i wskazówek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl