Kampania reklamowa - zlecić czy samodzielnie?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

podatkowa
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 kwie 2013, 11:49

22 sie 2013, 14:50

Zastanawiam się, jak wiele firm decyduje się na to, żeby samodzielnie przeprowadzić kampanię reklamową.
Wiem, że nawet takie rzeczy jak założenie fanpage'a na facebooku czy założenia takiego konta na Goldenlinie, jak to: Polfa S.A. jest zlecane innym firmom, które typowo zajmują się wyłącznie promocją w internecie.
Wolelibyście sami się z tym uporać, czy zlecilibyście to zadanie komuś?
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

22 sie 2013, 15:21

komuś, mniej tracenia czasu
Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

16 lut 2014, 19:31

rany, pewnie że komuś zlecić, jest mnóstwo firm, które mają doświadczenie w tym temacie i zrobią to profesjonalnie,

ja zlecam agencjom reklamowanie mojego punktu gastronomii, mam ulotki, opracowują mi promocje różne. Mogę polecić bardzo dobrą firmę, która działa w Warszawie i robi szyldy i różnego rodzaju reklamy:
http://frwarszawa.pl/
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

08 mar 2014, 15:05

Warto zlecić to profesjonalistom. Przynajmniej kumają co i jak. Zaczniesz sam kombinować i narobisz sobie antyreklamy tylko.
Awatar użytkownika
Paulina
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:17 mar 2014, 13:15

18 mar 2014, 08:45

niebo pisze:Warto zlecić to profesjonalistom. Przynajmniej kumają co i jak. Zaczniesz sam kombinować i narobisz sobie antyreklamy tylko.
Całkowicie się zgadzam, a takich firm jest mnóstwo i nie są takie drogie :)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

07 maja 2014, 19:12

Jeśli interesuje nas poważna kampania reklamowa to mamy dwa wyjścia: zlecenie tego firmie z zewnątrz bądź zorganizowanie w firmie zespołu pracowników (przy czym trzeba pamiętać, żeby mieli oni potrzebną wiedzę i doświadczenie). Każde z tych sposobów jest dobry, tylko trzeba go dostosować do własnych możliwości.
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

23 maja 2014, 09:08

Tak jak większość wypowiadających się tutaj osób uważam, że lepiej jest zlecić zadanie zaprojektowania naszej strony profesjonalnej firmie, takiej jak fooz projektowanie graficzne zajmującą się tworzeniem profesjonalnego wyglądu oraz prawidłowego działania domeny. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu będziemy mieli pewność, że dobrze reprezentujemy się w sieci przed korzystającymi z niej użytkownikami.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

01 cze 2014, 22:14

Outdoor jest dziś mniej skuteczny niż reklama w sieci i tv.
Bineska
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:26 mar 2014, 11:16

24 lip 2014, 15:09

U mnie kampania online została zlecona odpowiedniej firmie. Stwierdziłam, że lepiej by ktoś to zrobił raz, porządnie i profesjonalnie, a nie po macoszemu. Bałabym się zajmować tym samodzielnie, ponieważ dobre rzeczy nie są zapamiętywane, a złe natychmiast.
Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

06 wrz 2015, 17:33

no teraz po fakcie zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie ma co się samemu porywać na kampanie reklamową. Potrzebny jest profesjnalnny doradca, który potrafi koordynować prace i ma doświadczenie w dostępnej technologii. Potrafi wyliczyć koszty eksploatacji konstrukcji stalowych pod reklamę czy koszty eksploatacji podświetlanych kasetonów. Z wieloma firmami miałem okazję rozmawiać, polecam nie tylko dla tych co w stolicy:http://frwarszawa.pl/stojaki-reklamowe-materialy-pos/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl