Profesjonalna drukarnia

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

knotm
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:16 kwie 2015, 12:45

18 maja 2015, 12:03

Jeżeli poszukujecie rozwiązań w zakresie wydruku wizytówek, ulotek, innych elementów identyfikacji wizualnej to polecam Wam Chrome z Żar - wydaje się być najtańsza w Polsce, może ze macie coś konkurencyjnego to czekam na polecenia :)
Awatar użytkownika
plumkos
Posty:1
Rejestracja:18 sie 2015, 15:56

18 sie 2015, 15:58

Niedawno odkryłam świetną drukarnię wieloformatową avatar.pl Drukuje naklejki, banery, tablice i rollupy, plakaty i systemy promocyjne. Łatwo można się z nimi kontaktować. Swoją ofertę kierują zarówno do małych firm jak również do dużych korporacji. Dla klientów jest udostępniony serwis FTP. Odbiór wydruku dokonuje osobiście lub drogą pocztową, poprzez kuriera na drugi dzień od złożenia zamówienia.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

14 wrz 2015, 19:05

To ja Ci jeszcze od siebie polecę ludzi z drukarni Xero Express Działają już od dawna i widać, że coraz więcej osób decyduje się na tę formę druku. Nie wiem jak cenowo, bo wszystko zależy od tego co drukujesz, więc ciężko powiedzieć ile zapłacisz.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

07 kwie 2016, 09:34

Nigdy jakoś nie mam czasu korzystać z usług drukarni stacjonarnych a mam sporo materiałów do wydrukowania dlatego zawsze zlecam to mojej sprawdzonej drukarni internetowej http://www.viperprint.pl/produkt/PLA079 Mają na prawdę bardzo dobrą ofertą a co za tym idzie szybki czas realizacji zamówienia co sprawia że jak tylko mam okazję to polecam ją komu tylko mogę. Jak dla mnie bomba i na pewno nie zamierzam zmieniać jej na żadną inną.
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

09 lis 2016, 21:44

Polecam zajrzeć na stronę: hhttp://www.gpw24.com.pl/ . Znajdziesz tam praktyczne wskazówki na interesujace Cię zagadnienia. Jest tam w sumie wszystko, czego możesz potrzebować. Daj znać, czy była pomocna :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

31 sty 2017, 11:00

Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest oferta drukarni http://www.drukarniaonline.pl/product/p ... okopiujace Oczywiście nie widziałam wszystkich ofert innych drukarni i może znajdą się jeszcze jakieś tańsze drukarnie, które na pierwszy rzut oka będą wyglądały atrakcyjniej ale tutaj możecie być pewien o jakość wydruków. Jestem właścicielką firmy kurierskiej i potrzebuję naprawdę sporych ilości materiałów dlatego bardzo często korzystam z usług drukarni. Drukowałam tam już wiele razy i wszystko było wydrukowane na wysokiej jakości papierze, porządne, tak jak powinno być. Nie miałam ani jednej skargi od kogokolwiek, że coś jest nie tak. W moim biznesie liczy się czas, bo to od niego zależą moje wyniki i wyniki mojej firmy a przy wyborze drukarnionline możecie być spokojni o to bo wszystko jest zawsze na czas, a czasami zdarza się nawet, że z zamówieniem wyrabiają się jeszcze szybciej. Jeśli drukujesz większe ilości materiałów to proponuje z nimi negocjować. Może dadzą wam tam jakąś zniżkę na ceny wydruków.
Awatar użytkownika
zbyc456
Posty:3
Rejestracja:09 lut 2017, 12:35

09 lut 2017, 12:55

a ile taka drukarnia kosztuje
Awatar użytkownika
edm09a
Posty:4
Rejestracja:20 lut 2017, 11:43

28 lut 2017, 14:35

takiej nie ma na pewno
NIkoo
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:22 lis 2016, 09:58

01 mar 2017, 12:02

Ostatnio sprawdziłem tą drukarnie http://www.bimax.pl/ zlecając im druk takich rzeczy jak wobler reklamowy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko zrobione w ustalonych terminach. Jestem w pełni zadowolony :)
kamil445
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:16 mar 2017, 07:05

16 mar 2017, 07:10

fajna jest taka drukarnia nawet
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl