Prywatny detektyw Poznań

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Beed
Posty:1
Rejestracja:17 gru 2015, 14:51

17 gru 2015, 14:55

Detektywi Daniel Gajska & Rajmund Majchrzak jest to biuro detektywistyczno-wywiadowcze mające swoją siedzibę na terenie Poznania, ul. Promienista 49 lok.1. Świadczymy nasze kompetentne usługi detektywistyczne dla osób prywatnych jak i organizacji działających na terytorium naszego kraju. Mamy znakomite doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne. Podczas zleconych zadań możemy uzyskać wszelkie dane, wykonamy obserwację oraz uzyskamy dowody do określonej sprawy. Do zleconych zadań korzystamy nowoczesny, zawodowy sprzęt techniczny. Nasza oferta dotyczy np.: spraw związanych z biznesem, spraw rodzinnych, zamówień publicznych oraz pracujemy dla kancelarii prawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://bdwpoznan.pl/ oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 lut 2017, 18:37

Ja też znam bardzo fajną agencję detektywistyczną, która jest solidna i dyskretna. Mowa tutaj o agencji mb detektywi. Pracowali kiedys dla mnie w bardzo ważnej sprawie i szybko sobie poradzili z jej rozwiązaniem.
kamil445
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:16 mar 2017, 07:05

16 mar 2017, 07:10

a co taki detektyw pomoże naprawdę
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

06 paź 2017, 12:48

Ano pomoże, ma większe możliwości od zwykłej osoby fizycznej. Wiem, bo byłam zmuszona skorzystać.. na początku też pomysł mi się nie podobał i miałam wiele wątpliwości, ale z czasem przekonałam się, żeby wynająć prywatnego detektywa. Jako, że mieszkam w Warszawie to szukałam w tej okolicy i trafiłam na http://www.detektywdlabiznesu.pl/kontakt, szybko poradzili sobie z problemem i od tego czasu zmieniłam zdanie, co do detektywów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl