Reklama w internecie. Portal Informacji i Biznesu

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
polkatfirm
Posty:1
Rejestracja:02 sie 2010, 16:41

02 sie 2010, 16:49

Agencja Reklamy Internetowej POLKATFIRM-SERVICE http://polkatfirm.pl stwarza szansę dla każdej rozpoczynającej działalność firmy na bezpłatny start w e-biznesie dzięki specjalnie przygotowanej ofercie wsparcia młodych przedsiębiorców, którzy z braku wystarczających środków i możliwości technicznych borykają się z licznymi problemami... Skorzystaj z szansy darmowego wparcia dla e-biznesu i zarejestruj firmę w naszym portalu.
Otrzymasz darmową stronę www lub darmowy e-sklep - skonfigurowany do rozpoczęcia działalności handlowej oraz darmową e-wizytówke w profesjonalnym katalogu firm. Dodatkowo w prezencie dostaniesz 3 pełne miesiące reklamy gratis w prestiżowych serwisach naszego portalu. To nie jest chwyt marketingowy - dostaniesz e-sklep bez jakichkolwiek opłat i prowizji! Dzięki wspólnej akcji promocyjnej portalu POLKATFIRM.pl i mBanku dla nowych firm - poprowadzisz swój e-biznes w darmowym e-sklepie całkowicie za darmo!
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

18 cze 2013, 00:49

Jeśli chodzi o firmy zajmujące się reklamą to ja osobiście korzystałem z usług Sirco Media. Zajmują się reklamą online w tym kampaniami Google Adwords. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ceny mają niskie więc warto się skusić nie tylko na początku przygody z reklamą online ale także i potem. Z ich ofertą można zapoznać się tutaj
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl