Serwis Bizum.pl dla małych i średnich przedsiębiorstw!!!

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
bizum
Posty:1
Rejestracja:14 lip 2011, 15:21

14 lip 2011, 16:20

Prowadzisz małą firmę , oferujesz wysokiej jakości produkty lub usługi, twoja firma jest konkurencyjna na rynku. Zastanawiasz się, jak ją pokazać światu, jak trafić do potencjalnych klientów – a nie chcesz wykładać pieniędzy na reklamę. Oczywiście jest wiele sposobów by pokazać się w internecie, ale to co szczególnie zasługuje na naszą uwagę to możliwość bezpośredniego zawalczenia o klienta. Mam tu na myśli branie udziału w przetargach.

Możesz zarejestrować swoją firmę w systemie do przetargów Bizum.pl, obserwować co się dzieje, jakie jest zapotrzebowanie na produkty i usługi – i w odpowiednich momentach zgłaszać swój udział. Jeśli twoja oferta jest interesująca, zainteresowane firmy mogą same zapraszać Ciebie do wzięcia udziału w przetargu. W systemie Bizum fajne jest to, że rywalizujesz nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością usług, szybkością dostaw czy renomą Twojej firmy. Nawet jeśli nie wygrasz przetargu, to zwracasz uwagę na swoją ofertę, co w przyszłości może zaowocować nawiązaniem ciekawych relacji biznesowych.

Założenie wizytówki swojej firmy w internecie Cię nie kosztuje i zawsze jest dobrą inwestycją. Zawsze warto zadbać o to, by być bardziej widocznym i łatwiej dać się znaleźć. Jeśli przy okazji można zwiększyć swoje szanse na zawarcie ciekawego kontraktu – to czemu nie? :D

Napisz do nas jeśli masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się szczegółów i poznać naszą ofertę: kontakt@bizum.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl