Pozycjonowanie stron

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kasiunia
Posty:1
Rejestracja:24 sie 2016, 20:12

24 sie 2016, 20:15

Jak radzicie sobie z pozycjonowaniem stron? Macie na to sprawdzone sposoby? A może korzystacie z usług specjalistycznych firm?
Awatar użytkownika
kuba9555
Posty:1
Rejestracja:29 sie 2016, 13:45

29 sie 2016, 13:49

Ja korzystałem z usług firmy. Efekty po poprzednich firmach bublach w końcu były zadowalające. Podnieśli mi pozycje. Stały kontakt, raporty, uwzględnianie uwag i cierpliwe odpowiedzi na pytania laika. Cenowo też nieźle, ja byłem zadowolony z efektów w tej kwocie. Mogę śmiało polecić, agencja nazywa się Optima Media
anka1
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:06 mar 2015, 21:12

15 paź 2016, 11:08

Mój brat pracuje w firmie https://mediaclick.pl/ i to im zleciłem pozycjonowanie szerokie mojego sklepu internetowego z krasnalami ogrodowymi. Efekty przyszły dopiero po 8 miesiącach dlatego na początku wspomagałem się kampanią produktową Google AdWords.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

19 paź 2016, 11:32

Ja miałem samodzielne podejście ale stwierdziłem, że lepiej oddać to fachowcom. Niestety spartaczyli robotę więc szukam kogoś nowego aktualnie.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

19 paź 2016, 13:21

Spróbuj wejść na stronkę https://esprzedaz.com/seo i tam się zorientować. Ja tego jeszcze nie mam, bo wchodzi w życie od niedawna ale powaznie się zastanawiam, bo o tej firmie krążą same superlatywy.
Awatar użytkownika
Norbi37
Posty:4
Rejestracja:20 paź 2016, 11:04

20 paź 2016, 12:27

Nie ma jednego sposobu na pozycjonowanie. Przede wszystkim należy zadbać o bogatą treść na stronie ("content is the king") :)
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty:3
Rejestracja:23 lis 2016, 00:14

26 lis 2016, 11:22

Samodzielnie pozycjonuję swój serwis - Akademia Roślin i chętnie doradzę. Współpracowałem kilka lat z agencja SEO i jest jak jak w każdym biznesie. jeśli ma coś super działać to trzeba to robić samemu albo zatrudnić specjalistę na etat. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie SEO to pisze śmiało. Postaram się pomóc.
Mercato
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:30 lis 2016, 11:35

30 lis 2016, 11:38

Ja swoją stronę - http://falowniki24.info.pl pozycjonuję samodzielnie i chyba nawet całkiem dobrze mi to wychodzi. Obecnie jeżeli strona ma dużo wartościowych dla użytkowników treści to bez problemu osiągnie ona wysokie pozycje.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 sty 2017, 17:42

Kasiunia pozycjonowanie stron jest trudne i nie wiem czy którykolwiek właściciel stron, który nie jest równocześnie SEO specjalistą samodzielnie pozycjonuje swoje strony internetowe... Do tego trzeba mieć odpowiednią wiedzę, umiejętności, doświadczenie i narzędzia, których zakup często jest nieopłacalny jeśli prowadzimy jedną czy nawet dwie czy trzy strony internetowe. Poza tym samo pozycjonowanie nie wystarczy i trzeba mieć odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Często sama optymalizacja strony internetowej pozwoli na wzrost pozycji wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Niektóre firmy nadal wykonują optymalizacje tylko i wyłącznie pod wyszukiwarki, a jest to moim zdaniem duży błąd, bo co nam da dobrze zoptymalizowana strona jeśli chociażby nagłówki, tytuły nie będą ciekawe dla użytkownika? Poza tym niektórzy ograniczają się tylko do optymalizacji SEO pomijając optymalizacje konwersji, która ma za zadanie zoptymalizowanie ścieżek, którymi podąża użytkownik, żeby bez problemu trafił do miejsca, do którego chciał trafić. Dopiero prawidłowo zoptymalizowaną stronę powinniśmy pozycjonować. Dla zainteresowanych ofertą optymalizacji stron internetowych podsyłam link do mojej zdaniem bardzo dobrej oferty https://www.semtec.pl/uslugi-seo/optymalizacja/
Awatar użytkownika
Przyby
Posty:2
Rejestracja:23 lut 2017, 13:50

24 lut 2017, 08:58

Zgadzam się z osobą powyżej - nie wystarczą tylko wartościowe treści do pozycjonowania strony, osoba pozycjonująca powinna mieć nieco wiedzy na temat poprawnej optymalizacji. Samodzielnie co prawda coś tam zdziałać możemy, jednak to nie to samo co działania firmy, która się pozycjonowaniem zajmuje na co dzień. Taka firma pomaga stworzyć dobre treści z odpowiednimi dla nas słowami kluczowymi. Wiem, że np. https://seofabryka.pl/ buduje strony (czasami od zera jeśli trzeba) w taki sposób, że wyglądają nie tylko profesjonalnie, ale także są idealne do pozycjonowania. Zasady wyszukiwarek też ciągle się zmieniają, wchodzą nowe algorytmy, a dobre firmy są z tym na bieżąco. Dlatego też ja bym skorzystała z czyjejś pomocy - to także spora oszczędność czasu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl