pozycjonowanie

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Muryk
Posty:4
Rejestracja:16 cze 2018, 11:25

16 cze 2018, 11:27

Jeżeli chodzi o mnie, to pozycjonowanie zlecam doświadczonemu freelancer-owi. Tak jest zdecydowanie lepiej.
lorinne
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:21 cze 2018, 14:35

22 cze 2018, 14:55

Pozycjonowanie równa się monitorowaniu, a więc trzeba mieć dostęp do profesjonalnych narzędzi, mierzących pozycje słów kluczowych i pozycję samej firmy na tle konkurencji. A do niektórych mają dostęp tylko wyspecjalizowane w tym względzie agencje czy osoby siedzące mocno w branży SEO. Samodzielnie można mieć darmowe konta z okrojonymi funkcjami, więc wyniki mogą być niedokładne.
Awatar użytkownika
DarKa
Posty:4
Rejestracja:09 lip 2018, 12:06

09 lip 2018, 12:08

Najważniejszy na początku rozpoczęcia prac związanych z SEO jest gruntowny audyt strony.
mike
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:14 sie 2018, 19:51

14 sie 2018, 21:11

zgadzam się, nie ma co oszczędzać na pozycjonowaniu. Lepiej zlecić cos takiego sprawdzonej firmie, bo mozna sobie zaszkodzić. To jest dość skomplikowany i czasochłonny proces.
delek
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 cze 2018, 14:27

21 wrz 2018, 08:43

Niedawno przeczytałam artykuł https://adwave.eu/wplyw-social-media-pozycjonowanie/
co łączy się bardzo z pozycjonowaniem strony internetowej. Wprowadziłam ten proces do swojego sklepu dlatego lubię być na bieżąco z tego typu tematami
Awatar użytkownika
Luki24
Posty:1
Rejestracja:16 sty 2019, 15:34

16 sty 2019, 15:41

Ja z własnego doświadczenia polecam skorzystać z usług agencji SEO :)
czesiadudek
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 paź 2018, 12:05

29 sty 2019, 15:16

Ja próbuję wypozocjonować mój blog modowy: http://elegantendeavours.com/sukienki-damskie-podkreslajace-twoje-ksztalty/ ale nie jest to łatwe
samotnik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:16 kwie 2016, 18:45

05 sie 2019, 19:13

Niestety działania SEO są teraz jak wyższa matematyka. Bez znajomości aktualnych algorytmów daleko się nie pojedzie. Po prostu nie wystarczy wciskać kit, trzeba się jeszcze na tym znać. Zauważyłam to gdy nasze działania odnośnie pozycjonowania strony internetowej powierzyliśmy agencja link buildingu New Project z Łodzi. Przez siedem lat pozyskali przeszło 30 tyś odnośników dla 200 głównie dużych klientów. Najważniejsze banki, szkoły wyższe, markety, platformy handlowe, szpitale i ośrodki zdrowia, firmy ubezpieczeniowe, motoryzacyjne, budowlane. itd. Siedem lat temu postawili na jakość. Ich usługi to nie jest zwykłe pozyskiwanie odnośników. To cały zestaw działań e-marketingu obejmujących różnego rodzaju działania informacyjno -promocyjne, tak zwany buzz marketing http://www.newproject.biz.pl .
Awatar użytkownika
Wally
Posty:6
Rejestracja:09 gru 2019, 10:33

09 gru 2019, 10:52

Zgadzam się z przedmówcą. Na pozycjonowaniu trzeba się znać. Działania te muszą być ciągle monitorowane i dostosowywane do zmian jakie zachodzą na polu wyszukiwarek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl