Reklama swojego FanPage. Zdobywanie kliknięć "Lubię to"

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

05 lis 2014, 08:35

Dokładnie.
Trzeba przede wszystkim zainteresować inne osoby treścią swojej strony firmowej na facebooku. Takie nabijanie fanów nie ma zupełnie zadnego sensu moim zdaniem.
Zastanawialiście się może nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy? Zajmuje się tym na przykład Think Things: http://thinkthings.pl/ - tutaj można sobie przejrzeć ich realizacje. Obecnie prowadzą fan page mojej firmie. Jestem zadowolony przede wszystkim z tego powodu, że o nic nie trzeba myśleć samemu. Firma wszystko profesjonalnie zrealizuje.
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

29 lip 2015, 13:43

gość pisze:Znów to samo....., tam działają ludzie widmo, tworzą sztuczne profile do lajków, taki fan jest nic nie warty.
Niestety, ale tak to jest jak ludzie nie myślą. Niby wszyscy wiedzą, że nie ma nic za darmo, ale w dalszym ciągu każdy chciałby dostawać najlepsze "rzeczy" za bez cent. A to tak nie działa. Posiadanie fanpega na facebooku z "milionem" fanów nie da takiego samego efektu jak fanpage z kilkoma czy kilkunastoma tysiącami AKTYWNYCH fanów. W celu ułatwienia pracy z FB można zainwestować w aplikację na Facebooka, tak jak piszą o tym na http://www.social.ideo.pl/social-media/ ... ebook.html Jednak jeżeli nawet to nie pomoże to lepiej powierzyć to specjalistom i czekać na efekty, a nie kupować fanów widmo przez portale aukcyjne...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl