Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kładek
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:23 maja 2017, 14:00
Lokalizacja:Wałbrzych

26 maja 2017, 15:56

Dobrego zaplecza informatycznego, logistycznego, komunikacyjnego i marketingowego, aby zapewnić działanie podstawowym działom i żeby przesyłanie informacji między nimi przebiegało w miarę sprawnie. Musi też zlecać kontrolowanie stanu finansów oraz zabezpieczeń, jeżeli planuje w przyszłości dalszy rozwój. Powinna mieć dostosowane funkcje oraz sprzęt do nowych czasów, a jeżeli zajmuje się przetwarzaniem danych osobowych, również powinna posiadać dobry system do ich przechowywania. Audyt ochrony danych osobowych, na przykład stąd: forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/, pozwala sprawdzić, czy nasze instalacje i procedury są należycie chronione, a także co powinno się poprawić w tym kierunku, aby nie dopuścić do popularnych obecnie wycieków ważnych danych.
Awatar użytkownika
świeżak
Posty:4
Rejestracja:25 maja 2017, 22:45

28 maja 2017, 23:25

Dobry program do zarządzania firmą jak dla mnie spełnia 2 podstawowe rzeczy: jest intuicyjny i przez to można oszczędzić sporo czasu. Jak już wyżej wspominałem jeden program, a ratuje całą firmę. Ja już od dłuższego czasu ciągnę na programie Bizin i na inny bym go nie zamienił.
estell
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 maja 2017, 13:36

29 maja 2017, 13:37

Jeśli Płock to jest biuro rachunkowe Płock godne polecenia estelligence.com/kontakt/biuro-rachunkowe-plock/
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 maja 2017, 12:10

Befor pisze:Ja ostatnio musiałem zmieniać pieczątkę i zamawiałem na www.stampler.pl/, ponieważ jest prosty moduł tworzenia, a ja nie miałem zbytnio na to czasu. Dodatkowo przesyłka praktycznie w 24h więc jak dla mnie idealne rozwiązanie.
też muszę to zrobić więc zerknę co to za stronka. Jest tych załatwień trochę...
standoo
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 cze 2017, 11:16

02 cze 2017, 11:34

Czy ktoś tutaj zajmuje się może transportem materiałów niebezpiecznych? Firmy tego potrzebują.
Awatar użytkownika
Medys
Posty:4
Rejestracja:09 cze 2017, 11:21

12 cze 2017, 11:16

Moim zdaniem każda firma potrzebuje dziś skutecznej reklamy w internecie. Od nie dawna posiadam własną stronę firmową, którą reklamuję na wiele sposobów. Pomaga mi w tym jedna z agencji seo - funkymedia.pl/ , z którą postanowiłem nawiązać współpracę już na starcie (marketing online to dla mnie "czarna magia"). Moje usługi reklamuję szczególnie przez content marketing, oraz Adwords.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

13 cze 2017, 08:57

Ja uważam, że każdy szanujący przedsiębiorca i jego pracownicy, przynajmniej ci z wyższych stanowisk powinni mieć wizytówki. Nie jest to duży koszt. Na www.viperprint.pl/wizytowki można je kupić wręcz za grosz. Niby taka mała rzecz a jednak sprawia, że wygląda się inaczej w oczach klienta. Taki mały kawałek tekturki sprawia, że wygląda się bardziej profesjonalnie i odpowiedzialnie. Ludzie chętniej wtedy obdarzają zaufaniem. Co moim zdaniem jest bardzo potrzebne i podnosi morale przedsiębiorcy, szczególnie młodego
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

13 cze 2017, 12:01

Według mnie firma przede wszystkim powinna stawiać na rozwój, tak by móc przyciągać coraz większą liczbę potencjalnych klientów. Warto wprowadzać różnego rodzaju innowacje, które mogą przynieść wiele korzyści takiej firmie. Jednym z takich sposobów jest między innymi delegowanie pracowników do pracy poza granicami kraju w ramach UE. Polecam ciekawy artykuł na ten temat inicjatywa.eu/o-czym-warto-wiedziec-wiecej/. Ja wcześniej nie zdawałam sobie nawet sprawy z takich możliwości.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

16 cze 2017, 14:58

ja akurat zamawiałem pieczątkę na www.stampler.pl/ raz dwa i była gotowa, bez zbędnych ceregieli
stryke
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 cze 2017, 10:05

27 cze 2017, 10:14

Ja bym zadbała o właściwe oświetlenie. Ja polecam hurtownię Epstryk. Dzięki ich stronie dowiedziałam się, czym różnią się kable.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl