dobra kancelaria rachunkowa, Wrocław/centrum

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Anna8
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 kwie 2014, 20:05

22 kwie 2014, 20:11

W niedługiej perspektywie czasu otwieram z narzeczonym salon kosmetyczny i zastanawiam się już nad kwestia rozliczeń finansowych/księgowości. Przeczytałam dostępne informacje w jaki sposób wybrać biuro rachunkowe, tylko nie zamierzam chodzić do każdego we Wrocławiu i przeprowadzać wywiad. Moglibyście polecić mi u nas kogoś kompetentnego wg was? Najlepiej Śródmieście/Krzyki bądź Gaj. Będę wdzięczna za pomoc.
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

23 kwie 2014, 09:42

Sprawdź Podatek na Hallera. Właściciel, Pan Krukowski jest dobrym specjalistą.
Współpracujemy już praktycznie drugi rok i na razie nie było jeszcze żadnych problemów.
Zresztą prócz tego, że prowadzi moją księgowość pomógł mi jeszcze uzyskać dofinansowanie do prowadzonej działalności :)
Anna8
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 kwie 2014, 20:05

23 kwie 2014, 13:40

Mateusz2 pisze:Sprawdź Podatek na Hallera. Właściciel, Pan Krukowski jest dobrym specjalistą.
Współpracujemy już praktycznie drugi rok i na razie nie było jeszcze żadnych problemów.
Zresztą prócz tego, że prowadzi moją księgowość pomógł mi jeszcze uzyskać dofinansowanie do prowadzonej działalności :)
Jest certyfikowanym księgowym?
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

23 kwie 2014, 20:37

Tak, przecież bez certyfikatu nie mógłby prowadzić biura.
Awatar użytkownika
wacek
Posty:1
Rejestracja:24 kwie 2014, 10:55

24 kwie 2014, 10:59

http://ksiega-firm.pl/deregulacja-zawodu-ksiegowego/

wg mnie certyfikat dowodził "jakiś" kompetencji..
Awatar użytkownika
maciejar
Posty:2
Rejestracja:07 sie 2014, 09:41

07 sie 2014, 09:44

Sprawdził czy sprawdza wam się ten Podatek? Otworzyłem sklep na krzykach i nie rzadko mijam ich biuro. Zastawiam się czy może sam nie skorzystać z ich usługo. W końcu mam tylko KPiR i trochę faktur, to chyba nie będzie dużo kosztowało.. Dzięki za informację :)
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

08 sie 2014, 13:07

maciejar pisze:Sprawdził czy sprawdza wam się ten Podatek? Otworzyłem sklep na krzykach i nie rzadko mijam ich biuro. Zastawiam się czy może sam nie skorzystać z ich usługo. W końcu mam tylko KPiR i trochę faktur, to chyba nie będzie dużo kosztowało.. Dzięki za informację :)
Odnośnie ich lokalizacji o której wspominasz, to od września przenoszą się do nowego miejsca przy Alei Pracy ale na stronie jest informacja na ten temat.

A co do obsługi księgowej to jestem na razie zadowolona jednak rozliczają nas dopiero od dwóch miesięcy i ciężko mi jeszcze cokolwiek więcej napisać.
Najlepiej sam się skontaktuj.
Awatar użytkownika
maciejar
Posty:2
Rejestracja:07 sie 2014, 09:41

09 sie 2014, 12:30

Mateusz2 pisze:
maciejar pisze:Sprawdził czy sprawdza wam się ten Podatek? Otworzyłem sklep na krzykach i nie rzadko mijam ich biuro. Zastawiam się czy może sam nie skorzystać z ich usługo. W końcu mam tylko KPiR i trochę faktur, to chyba nie będzie dużo kosztowało.. Dzięki za informację :)
Odnośnie ich lokalizacji o której wspominasz, to od września przenoszą się do nowego miejsca przy Alei Pracy ale na stronie jest informacja na ten temat.

A co do obsługi księgowej to jestem na razie zadowolona jednak rozliczają nas dopiero od dwóch miesięcy i ciężko mi jeszcze cokolwiek więcej napisać.
Najlepiej sam się skontaktuj.
Ok dzięki, skontaktuje się. O lokalizacji wiem ale pisałem o obecnej sytuacji.
Cynamon1
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 sie 2014, 13:48

26 sie 2014, 13:50

Ja dokładnie we Wrocku nie wiem jak się sprawy maja z księgowością, ale sama przekonalam się o tym, ze biura rachunkowego nie zawsze należy szukac tego, do którego mamy najbliższej. Ja postawilam na wspolrace internetowa z www.audit-sycom.pl i jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl