Firmy kurierskie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

21 mar 2018, 13:11

Cześć, zauważyliście, że ostatnio co raz więcej podwyżek u kurierów? Co raz to tu grosz, tam grosz. W sumie w ciągu pół roku to już nieźle się pozbierało, a że nie korzystałem z jednego tylko trzech to widzę, że u wszystkich to samo. Co to spowodowało i czy może ktoś wie gdzie taniej, gdzie lepiej itd
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

24 mar 2018, 18:41

napisze analogicznie do twojej wypowiedzi - co raz drożej tu o grosz tam o grosz to i realizacja usług przez kuriera droższa, w próżni nie funkcjonują przecież. wydaje mi się, że taka juz będzie tendencja bez przerwy, tyle, że wszędzie podwyżki duże, czy dla detalików czy dla biznesów a zarobki już jakoś nie rosną dla wszystkich w tym samym tempie. no cóż, trzeba sobie jakoś radzić. a z kurierów to i tak najlepiej brac rokera a nie bezpośrednio.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

26 mar 2018, 10:52

U brokerów też ceny wyrównane ale nie wszędzie tak samo. Ja dosłownie na dniach dostałem info, że moje http://www.sendego.pl też podwyższa ceny ale nie wiele i tylko podstawowego kosztu wysłania paczki zgodnie z cennikiem kuriera, żadne usługi dodatkowe nie będą kosztowały więcej - to chyba jedyne uczciwe wyjście z sytuacji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl