Jaki samochód w leasing?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

18 sty 2017, 07:54

Chodzi mi nie tyle o markę co o to, czy lepiej wybrać kombi, sedana czy może inną wersję nadwozia.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 sty 2017, 08:20

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Jeśli już rozmawiamy na temat ubezpieczenia to czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę ubezpieczeniową ? Nie jestem zadowolony z warunków mojej obecnej polisy jak wiem że mogę mieć o wiele lepiej. Oczywiście sam też przeglądałem co nie co w tym temacie. Bardzo dobrze wygląda to na stronie http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komun ... uto-pomoc/ gdzie przeczytałem jakie korzyści niesie za sobą ubezpieczenie komunikacyjne. Muszę przyznać że robi wrażenie.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

03 lut 2017, 19:01

Leasing to nie jest wcale taka prosta sprawa, aby dowiedzieć sie dokladnie za i przeciw brania samochodu w leasingu polecam usługi prawne. Polecam kancelarię adwokacką w Katowicach która ma dośc spore doświadczenie w tego typu sprawach. Odezwij się do nich, a napewno pomogą Ci rozwiązać problem i doradzą.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 mar 2017, 12:21

Jeżeli szukasz samochodu, którym będziesz się poruszał codziennie i nie ma to być typowy wół roboczy tylko auto do załatwiania wszelkiego rodzaju spraw to z pewnością nada się do tego model https://www.lexus-polska.pl/car-models/rc/rc-f Najważniejszym elementem jest 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM i maksymalnym momencie obrotowym 520 Nm. Jednostka Lexusa jest jednak pod jednym względem wyjątkowo, gdyż ma dwa tryby pracy. Podczas spokojnej jazdy silnik wykorzystuje cykl Atkinsona, co pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa. Natomiast przy wysokich obrotach jednostka pracuje w cyklu Otto, co zapewnia maksymalne osiągi.
slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

09 kwie 2017, 16:06

To zalezy glownie od tego jakie masz wymagania. Ja osobiscie szukam czegos do nadalo by sie do firmy oraz jako samochod rodzinny. Nie mam moze jakiejs wielkiej dzialalnosci, jednak czasami zdarzy mi sie pare paczek do rozwiezienia. Zaciekawila mnie ostatnio oferta Dacii, mam tutaj na mysli konkretnie model Dokker Van ktory na pierwszy rzut oka spelnilby wszystkie moje wymagania. Orientujecie sie moze jak wyglada sprawa z wytrzymaloscia tego modelu? Sporo rozmyslalem takze nad kupnem uzywanego, ale za duzo w tym przypadku jest rzeczy ktorych nie da rady do konca sprawdzic .. dlatego zdecyduje sie na nowy.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl