Outsourcing usług

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
sterolla
Posty:7
Rejestracja:29 paź 2018, 14:26

29 paź 2018, 14:43

Najłatwiej jest robić outsourcing IT oraz księgowości. A dla agencji reklamowych - outsourcing copywriterów, influencerów czy osób wrzucających linki w necie. Oszczędza to koszty, nie zajmuje się czasu własnych pracowników oraz nie zajmuje się miejsca na dodatkowe stanowiska pracy.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

29 paź 2018, 20:57

Dzisiaj prowadzenie swojej firmy jest bardzo wygodne i proste dzieki specjalnym systemom i aplikacjom dostepnym na rynku. Wiele firm takie tworzy na specjalne zamowienie https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ Mozna sobie w ten sposob bardzo ulatwic prace. Macie takie nowoczesne rozwiazania w swoich firmach?
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

07 lis 2018, 18:33

Na temat outsourcingu IT znalazłem naprawdę fajny artykuł, zerknijcie sobie: https://www.komputerswiat.pl/artykuly/partnerskie/outsorcing-it-czy-wlasny-zespol-itmagination-radzi-jak-znalezc-dobrego-podwykonawce/qqbx3nz
Wydaje mi się, że w tym temacie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, na pewno im mniejsza firma, tym jest to bardziej opłacalne rozwiazanie.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 18:20

Też jestem teraz w trakcie pisania CV i podpieram się szablonami na SzybkieCV, gdzie są na prawdę w porządku wyglądowo i dobrze wiadomo co jak robić i w ogóle ;) Całkiem przydatne narzędzie, polecam każdemu, kto nie do końca wie jak samemu zrobić fajne CV ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl