Platforma Handlowa Online - NeoZakupy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

24 lut 2012, 14:24

Witam,
zapraszam do sprawdzenia naszej nowej platformy handlowej Neo Zakupy https://www.neozakupy.pl . Na pierwszy rzut oka wydaje się że jest to kolejna platforma sprzedażowa aspirująca do miana konkurenta Allegro, jednak po dokładniejszym zapoznaniu się z serwisem, można dostrzec ciekawe rozwiązania które oferuje:

(...)wystarczy tylko wystawić ogłoszenie co nas interesuje, określić cenę i cechy przedmiotu lub też usługi i czekać aż oferty same zaczną spływać. W jednym miejscu porównamy ceny oraz ustalimy dogodne dla nas warunki transakcji, to my decydujemy co i za ile. Mamy do tego specjalne narzędzia jakimi jest wybór ofert lub ogłoszenie aukcji. Dzięki aktywnemu mailingowi twoje ogłoszenie trafi do olbrzymiego grona potencjalnych dostawców towarów i usług, a co najważniejsze to ty dyktujesz warunki na jakich kupisz wybrany przez siebie produkt lub usługę.(...)

Co sądzicie na temat tego typu platformy, myślicie że ma szanse się przebić w dobie dominacji allegro
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

28 lut 2012, 16:15

Jest pełno takich serwisów a nazwa Neozakupy kojarzy mi się z siecią sklepów Neonet i jeszcze możecie mieć z tego powodu problemy.

Co do Allegro, tą hegemonię trudno przepić, póki co nikomu to się nie udało.
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

28 lut 2012, 17:35

Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się, że tego typu serwisów jest pełno. Są wprawdzie serwisy ogłoszeniowe, i jest allegro, ale Neo Zakupy to nie jest dla nich konkurencja, nasz serwis raczej pewną alternatywą.
W allegro klient sam musi wyszukać interesujące go produkty, może to wiązać się z pewnymi utrudnieniami, np. jeśli ktoś chce porównać określone aukcje.
W NeoZakupy.pl , klient za darmo wystawia ogłoszenie co go interesuje (usługa czy towar), podaje cechy i zakres cenowy jaki go interesuje, a osoby które chcą sprzedać muszą odnaleźć jego ogłoszenie i zaproponować mu jak najlepszą ofertę. Cały interface portalu jest tak skonstruowany, aby jak najbardziej uprościć porównywanie oferty i wybór najkorzystniejszej.
W takim przypadku to klient a nie sprzedawca jest "w centrum uwagi", w związku z tym potencjalny klient może sporo zyskać, o ile się nie mylę to my pierwsi wprowadziliśmy to rozwiązanie.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

12 cze 2012, 10:19

Strefa graficzna nie zachęca za bardzo do pozostania na stronie :)
_________________
szkolenia spadochronowe aff
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl