Recenzje Programów

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
recenzje
Posty:1
Rejestracja:11 paź 2016, 08:33

11 paź 2016, 08:34

Główną naszą ideą jest stworzenie bazy rzetelnej opinii, opisu każdego wartego naszym zdaniem środka technicznego. Nie zajmujemy się jedną bazą tematyczną, działamy na wszystkich płaszczyznach. Zaczynając od oprogramowań: komputerowych, ABI, dla firm, dziecinnych, rozrywkowych, po systemy: państwowe, zabezpieczające, skończywszy na sprzętach: komputerowych, telefonicznych oraz wiele, wiele innych. Pasją obdarzył Nas tak bardzo szybko rozwijający się świat. Coraz bardziej można myśleć o prototypach samochodów latających – naszym zdaniem to nie temat tabu.

Recenzje Programów - http://recencjeprogramow.pl/
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:37

Jeżeli potrzebujecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat branży finansowej, zapraszam na stronę: http://www.bloinfo.pl/
Znajdziecie tam wszystko, czego szukacie. Dodatkowo, macie gwarancję, że informacje, które uzyskacie, są prawdziwe, gdyż wszystko, czego dowiecie się na tej stronie, to rzeczy zweryfikowane. Polecam 
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

19 paź 2016, 11:46

Na uwagę moim zdaniem zasługuje tu oprogramowanie od esprzedaży - jest bardzo rozbudowane przy czym jego obsługa nie wymaga długiej nauki i wtajemniczonych sztuczek. Dość łatwo się z tym pracuje a usprawnienia są naprawdę znaczące. U mnie głównie sprawdzają się takie rzeczy jak oprogramowanie całego sklepu które integruje go z allegro, a na samo allegro mam u nich galerie i panele sprzedażowe :)
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

19 paź 2016, 13:55

a ja też mam panel jeden w prawdzie ale jestem zadowolony, też nie mam jakoś dużo towaru w sklepie więc nie mam potrzeby więcej bo to się już o krok wyżej abonament bierze żeby mieć. Ale mam nadzieję, że z czasem mi się firma rozwinie to w ogóle planuję poszerzyć działalność i oprogramowanie.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

24 paź 2016, 03:27

czy takie podniesienie abonamentu jest dużą zmianą cenową dla firmy?
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

27 paź 2016, 17:38

wg cennika na ich stronie to kwota nawet poniżej 10 złotych, dziwi mnie zatem takie zachowawcze podejśćie. dość uważnie przyjrzałam się całości i wg mnie jest BARDZO kusząca. i nie chodzi mi tylko o cenę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl