Sklep: lepiej outlet czy odzież używana?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

05 sty 2018, 10:09

Jaki towar będzie waszym zdaniem miał większe szanse powodzenia?
Może ktoś z was miał coś więcej do czynienia z takim biznesem?
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

22 lut 2018, 21:37

Zdecydowanie nowe, teraz ludzie patrzą na jakość i stawiają na dobrej jakości ubrania. :) nie byle co. Sama się przestawiłam na ubrania od projektantów jak viadellaspiga.pl/projektanci/iceberg :)
Zyciie
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2018, 17:27

01 mar 2018, 17:51

mysle ze i tu i tu można kupić fajne ciuchy!
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

18 mar 2018, 19:51

Niedrogo można kupować ubrania w internecie, jeśli są one na promocjach i trafimy na coś ładnego. Sporo fajnych ubrań znajduję tutaj sellektor.com/ W takim sklepie jest wszystko. Modne sukienki, spodnie, bluzki.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

22 kwie 2018, 10:48

Ja zdecydowanie nie preferuję odzieży używanej. Wolę już parę złotych więcej zapłacić i kupić sobie nowego ciucha. Najczęściej szukam sklepach internetowych, gdzie jest spory wybór. Ostatnio znalazłam fajne ubrania fitness www.dybcia.pl/Sport-Fitness-c24_0_1.htm . Wy też kupujecie ubrania do fitnessu?
Awatar użytkownika
zbyszkko
Posty:4
Rejestracja:23 kwie 2018, 23:58

25 kwie 2018, 16:43

Myślę że zdecydowanie lepiej outlet bo wciąż kupujemy ubrania nowe, pełnowartościowe. Nie wiem skąd takie porównanie. Ja na przykład często kupuje rzeczy na trening w pitbull.pl/meskie/odziez-sportowa/rashguardy.html, bo jednak nowe rzeczy mają dłuższy cykl życia przed sobą.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

12 sie 2018, 21:07

Ostatnio także kupuję tylko w internecie, bo jakoś w sklepach stacjonarnych nic nie ma. Albo są rzeczy, ale bardzo drogie. Ja nie wiem kogo na to stać. Ja nawet robiąc zakupy w necie szukam jakiś okazji. Moja żona np. kupuje ciuchy głównie na www.modi4moda.com/ i zawsze widzę, że jest zadowolona. Trafia z rozmiarami, a chyba asortyment też jest duży. Także może i Was zainteresuje taki sklep online z damskimi ubraniami.
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

04 wrz 2018, 11:05

Teraz jest tyle fajnych i tanich sklepów w sieci, że raczej nie opłaca się kupować odzieży używanej. Zerknij na ofertę butiku Lemoniade sklep.lemoniade.pl/sukienki . U nich kupisz świetne sukienki (i nie tylko!) w bardzo niskich cenach. Ja zawsze zamawiam ciuchy tutaj bo mają odzież bardzo dobrej jakości w rozsądnych cenach. Poza tym szybko realizują wysyłkę i nie robią problemów ze zwrotem czy wymianą.
Awatar użytkownika
piter
Posty:2
Rejestracja:21 wrz 2018, 10:16

21 wrz 2018, 10:38

Zawsze lepiej sprzedawać rzeczy nowe.Więc jak planujesz biznes z ubraniami to radzę ci postawić na rzeczy nowe. Jeśli chodzi o mnie to nie kupuję nigdy odzieży używanej. Na rynku jest teraz tyle sklepów z nowymi ubraniami, że każdy może wybrać bez problemu ubrania na jego kieszeń. Na zakupy polecam głównie sklepy internetowe gdzie można znaleźć dobry i duży asortyment. Jest też dużo promocji. Ostatnio kupiłem np. dobrą odzież uliczna i sportową w sklepie www.street-shop.pl .Godne polecenia są też moim zdaniem sklepy z odzież patriotyczną. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesującą nas frazę i mamy pełną gamę do wyboru.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

13 gru 2018, 08:09

A nie lepiej znaleźć sklep, który oferuje dobre ubrania w rozsądnej cenie? Wiem, że niektóre marki odzieżowe zdzierają z klienta, ale można znaleźć wiele naprawdę ciekawych sklepów. Mi jako pierwszy do głowy przychodzi sklep Merg.pl, gdzie można znaleźc np. kombinezon:
Obrazek
W rosądnej cenie ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl