tablice suchościeralne do biura

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

29 maja 2017, 11:01

Witajcie! urządzam sobie biuro i salę konferencyjną , zastanawiam się nad jakimiś przydatnymi rzeczami , gadżetami które usprawnią pracę biura. Wpadł mi do głowy pomysł na takie tablice tablice.eu myślicie że to dobry pomysł ? Takie tablice które mogę wykonać na zamówienie według własnego uznania dobrać rozmiar itd były by idealne na salę konferencyjną jak i do biura. Jak uważacie ? Kupował ktoś takie ? Jak się sprawdzają ?
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

01 cze 2018, 11:26

Takie tablice w biurze to bardzo dobry pomysł, znacznie ułatwia to pracę i pozwala na zorganizowanie wielu rzeczy. My zamawialiśmy nasze tablice na https://tablice-magnetyczne.com/, ponieważ była tam możliwość kupna takich tablic zaprojektowanych na wymiar, na czym bardzo nam zależało. Tablice są dobrej jakości, solidne i dobrze wykonane, więc ogólnie firmę możemy polecić, tym bardziej że cenowo też wyszło całkiem korzystnie :)
mateo
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:11 lip 2018, 12:12

11 lip 2018, 13:03

Nie da się ukryć, że jest to sprzęt niezbędny w niemal każdym dzisiejszym biurze. Ja sam sobie nie wyobrażam bez niego pracy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl