Wspólne gotowanie w pracy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 kwie 2018, 11:54

Hej wszystkim,

Postanowiłam wprowadzić w swojej firmie cotygodniowe popołudnia gastronomiczne, podczas których pracownicy będą wspólnie gotować, grillować, jeść i integrować się. Mamy koło biura duży ogród, w biurze dysponujemy ogromną kuchnią i nie będzie żadnego problemu z przyrządzeniem tego wszystkiego. Mam w firmie sporą ilość wegetarian i wegan i chciałabym kupupować im produkty, które będą mogli przyrządzić. Zastanawiam się nad kupowaniem kotletów sojowych z tej oferty https://ebakalland.pl/produkty-sojowe/kotlety.html , bo ten sklep nastawiony jest na sprzedaż b2b i ma przystępne ceny. Do tego w biurze byłaby duża ilość warzyw i owoców. Myślicie, że mój pomysł spodoba się pracownikom?
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

23 kwie 2018, 20:39

W pracy mogloby nam ciezko byc gotowac, ale czasami robimy taki dzien, ze kazdy cos przynosi i jemy wspolne sniadanie :) Ja ostatnio zrobilam takie kanapeczki z http://kremowe.hochland.pl/ i rzodkiewka i wszyscy sie zajadali :D
bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

30 kwie 2018, 21:10

Fajna opcja ale u mnie na pewno by to nie przeszło. Ja to zawsze przygotowuje sobie jedzenie w pudełkach, codziennie dwa pudełka dietetycznych posiłków. Najczęściej wybór pada oczywiście na kurczaka z ryżem i warzywami,da się w sumie do tego przyzwyczaić. Jak doda się dobre przyprawy to całkiem inaczej takie dania smakują. Dobre przyprawy ma Knorr, konkretnie to do złotego kurczaka :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl