Wybór nowego rodzinnego auta - Warszawa

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

24 sie 2018, 22:44

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jakie auto warto postawić jeżeli chodzi o coś większego (może z rodziny SUV-ów), ponieważ urodzin nam się drugi syn i jednak ze względu na ilość potrzebnych rzeczy przy różnych wyjazdach potrzebny będzie pojemny bagażnik i niezawodność. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów!
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

27 sie 2018, 07:47

Wiesz co jak mam być szczera to SUV nie jest rodzinnym autem:P mimo swoich rozmiarów często posiadają małe bagażniki i nie są przestronne. Postaw na jakieś fajne kombii np. Forda Mondeo. Na pewno będzie to lepszy wybór. Od razu możesz skorzystać w akcji w salonach Forda na części i akcesoria, głównie ochronne i transportowe. Przy rodzinnym samochodzie na pewno przyda się jakiś dodatkowy bagażnik :)
Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

27 sie 2018, 10:32

Małe bagażniki? W takim razie sprawdź propozycje od Hondy m.in model CR-V i zobacz jak duży ma on bagażnik. Spokojnie na długie wakacje spakujecie całą rodzinę. A dodatkowo można również zamontować bagażnik dachowy :)
Irko
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 sie 2018, 23:52

27 sie 2018, 20:01

Ja natomiast jestem ogromnym zwolennikiem japońskiej motoryzacji, także sam na twoim miejscu postawiłbym na model CR-V. Szczególnie, że od znajomego słyszałem o nim naprawdę bardzo dobre opinie. Wydaje mi się, że warto abyście również zajrzeli na kanał Youtube HondaPlaza, ponieważ możesz znaleźć filmiki gdzie specjaliści testują i omawiają między innymi ten samochód. Może dodatkowo jeszcze Cię jakoś nakierują :)
Awatar użytkownika
MariuszK
Posty:4
Rejestracja:19 sie 2018, 23:30

06 wrz 2018, 08:44

Co do wyboru samochodu to moim zdaniem musimy też do niego wsiąść i się przejechać wtedy dopiero jesteśmy w stanie zobaczyć czy leży nam tak jak tego oczekiwaliśmy. Natomiast zgadzam się, że w Warszawie salon HondaPlaza ma zdecydowanie jedną z najlepszych ofert w zakresie aut nowych i używanych. A sam to ocenisz najpierw sprawdzając je na ich stronie internetowej. Myślę, że się nie zawiedziesz :)
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

06 wrz 2018, 21:10

Polecam poszukać czegoś w https://www.vcentrum.pl - mają tu baradzo duży wybó modeli i z caałą pewnością uda Ci się znaleźć coś ciekawego. Ponadto w takim salonie możesz też spytaąć si jeszcze o radę i liczyć na pomoc specjalistów ;)
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

23 wrz 2018, 11:51

Dziękuję bardzo za wszystkie podpowiedzi :) W takim razie już sprawdzam wstępnie oferty i jeżeli coś ciekawego znajdę to oczywiście od razu dam Wam znać i kto wie może jeszcze skorzystam z kolejnych Waszych porad co do konkretnych aut bądź modeli.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

23 sty 2020, 18:12

Do nowego rodzinnego auta musieliśmy dokupić bagażnik rowerowy - całą rodziną uwielbiamy podróże rowerowe po nieznanym. Dzięki https://guliwer.net/ udało nam się zadbać o właściwe wyposażenie, bagażnik z ich oferty spisuje się należycie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl