Wyposażenie warsztatu

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

22 kwie 2018, 22:31

Na pewno przydadzą się też solidne regały na narzędzia www.e-regaly.pl/ Na tej stronie znajdziesz wiele propozycji od producenta w ciekawych ofertach cenowych. Są bardzo wytrzymałe na kilogramy ustawiane na nich :)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

24 kwie 2018, 09:58

Na pewno trzeba byłoby się zastanowić, co będzie potrzebne, a potem poszukać w sklepach
Awatar użytkownika
wkropki
Posty:4
Rejestracja:24 kwie 2018, 23:20

24 kwie 2018, 23:21

Myślę że dobra frezarka to podstawa w warsztacie
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

19 cze 2018, 09:45

W warsztacie, nawet takim przydomowym nie powinno zabraknąć narzędzi ślusarskich. Niektórych nawet drobnych napraw nie da się wykonać bez odpowiednich narzędzi. Ja ostatnio doposażyłem swój warsztat w profesjonalne narzędzia pomiarowe. Bardzo dobre i tanie przyrządy znalazłem w sklepie artykulytechniczne.pl/produkty/narzedzia-pomiarowe.html . U nich też można nabyć dobrej jakości narzędzia ślusarskie. Chyba coś jeszcze od nich zamówię.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

25 cze 2018, 13:51

Taki warsztat to super pomysł bo potem remont można samemu robić. Ja kupuję męzowi wszystkoe w sieci i niestety nie zawsze się na tym znam więc czytam sobie opinie tych co się na ty znają :) np młoty udarowe na stronie www.ceneo.pl/Mloty_udarowe są bardzo dobrze opisane a do tego jeszcze są oceny jakosći więc w ogóle nie musze wiedzieć co to jest:) Wiem tylko że on potrzebuje to biorę... Zajrzyj sobie tam!
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

06 lip 2018, 10:48

Jesli to warsztat samochodowy to nie powinno w nim zabraknąć analizatora spalin www.analizatory.kalisz.pl/analizatory-spalin/analizatory-gum/atal-501.html . Teraz bardzo dużą wagę przywiązuje się do ochrony środowiska więc każdy warsztat powinien miec możliwość sprawdzenia jakości spalin w samochodzie.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

09 lip 2018, 11:29

W warsztacie bardzo przydatna może być dmuchawa służąca do odsysania i sprężania gazów. Bardzo dobre dmuchawy oferuje firma Techemwww.sprezarki-techem.com.pl/pl/dmuchawy,74.htm . Dmuchawy mają niewielkie rozmiary, są proste w instalacji, pracują cicho i sa bezobsługowe. Firma specjalizuje się w sprzedaży systemów sprężonego powietrza, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

07 sie 2018, 13:35

Najlepiej postawić na sprawdzone, specjalistyczne meble wykonane z metalu. Profesjonalne meble warsztatowe, w tym regały produkują met-pol.pl/ . Nie raz miałem przyjemność skorzystać z ich fantastycznej oferty. To jest dopiero jakość! Fantastycznie sprawują się w ciężkich, warsztatowych warunkach. Dobrze jest pracować na takim sprzęcie.
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

24 wrz 2018, 15:46

W każdym warsztacie będzie na pewno duze zapotrzebowanie na regały takie jak tutaj www.bricoman.pl/warsztat-i-bhp/regaly-warsztatowe-szafki-gasnice/regaly-warsztatowe znajdziesz na tej stronie bardzo dobrą ofertę na wiele modeli regałów warsztatowych, są to bardzo wytrzymałe regały które na pewno wytrzymaja duże obciażenie, Znajdziesz tutaj oprócz tego bardzo dobre ceny które na pewno warto bedzie przemyśleć.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 19:28

Gdańskim królem wyposażenia jest Ring auto premio. Ja nie potrafię wskazac lepszego i lepiej wyposażonego warsztatu. Bardzo wysoka jakość napraw i niewygórowane ceny to dwie cechy, które ten warsztat opisują.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl