zakładanie firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
ninkurelski

24 sty 2021, 23:16

W 100% zgodzę się, żę bardzo dobrym rozwiązaniem jest ograniczenie kosztów drukownia, poprzez na przykład zamienniki tonerów. U mnie w firmie funkcjonują z powodzeniem te z Asarto. Polecam. 100% sprawne, wydajne, zapewniające bardzo dobrą jakość druku
karolbudnowski
Użytkownik

03 lut 2021, 14:18

Warto inwestować w dobrej jakości zamienniki. Koszty się bardzo szybko zwrócą. Zwłaszcza, jak w biurze mamy kilka lub kilkanaście drukarek, wtedy oszczędność jest mega duża. Osobiście też lubię zamienniki z Asarto za wydajność i kompatybilność z drukarkami
anako
Użytkownik

12 lut 2021, 11:06

Prowadzenie firmy to duże wyzwanie, wiadomo. Ogrom pracy żeby wszystko było na bieżąco dopilnowane. Dlatego jeśli można sobie coś ułatwić, to po prostu warto to zrobić. Tak jak ja jestem bardzo zadowolona z MonPay. Nie tracę już czasu na monitorowanie płatności, system robi to automatycznie. Poza tym wysyłane są do klientów automatyczne powiadomienia o płatnościach, też tych po terminie. System posiada różne narzędzia pomagające polubownie odzyskać należności. Jeśli to nie pomaga, program wygeneruje potrzebną dokumentację dla sądu. To duże wsparcie dla firmy, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
inezkam

18 lut 2021, 15:32

Gdzie poczytać/zgłosić się do jakiejś firmy, która pomoże w pomyśle na biznes?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl