Działaj na własny rachunek, zadbaj o swoją przyszłość!!!

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

karolas77
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:29 maja 2008, 01:06

29 maja 2008, 01:10

Czym jest Franchising ?
Jeśli w ogóle franchising kojarzy ci się z czymkolwiek, to już dobrze. A warto wiedzieć co to znaczy, bo franchising to sposób na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.
Kiedy słyszymy o sieciach franczyzowych, najczęściej kojarzą nam się one z restauracjami szybkiej obsługi, takimi jak McDonald''s lub PizzaHut. Tymczasem to nie jedyne firmy działające na zasadzie franchisingu, choć rzeczywiście to giganty tego rynku.
Co to jest frenchising?
Franchising to sprawdzona metoda robienia interesów, która jest z powodzeniem używana w wielu branżach przez tysiące biznesmenów na całym świecie. Samo słowo "franchising" oznacza dosłownie "bycie wolnym". W takim sensie franchising oferuje wolność w prowadzeniu, zarządzaniu i kierowaniu własną firmą.
Franchising nie polega tylko na sprzedaży prawa do używania logo sieci lub znaku towarowego, franchising to pełny system prowadzenia biznesu. Słowo "system" to klucz do zrozumienia zasad biznesu opartego na franchisingu. Biorca licencji może bowiem liczyć ze strony dawcy licencji na systemową i systematyczną opiekę - na szkolenia dla siebie i załogi, na kampanie promocyjne wspierające sprzedaż czy na know-how dla danej branży np. wiedzę o specyfice rozliczeń i księgowości.
Franchising to system sprzedaży towarów, usług lub technologii, który jest oparty na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami, Franczyzodawcą i jego Indywidualnymi Franczyzobiorcami.
W jednym zdaniu: franczyzobiorca wykorzystuje w swej działalności doświadczenie, wiedzę i metody działania opracowane przez dawcę licencji.
Wprowadzamy do Polski system zwany „Wirtualny franchising” i szukamy osób zaintresowanych współpracą z nami.
W wirtualnej franczyzie jesteś nie tylko Franczyzobiorcą, ale jesteś równocześnie Fraczyzodawcą. Masz też możliwość partycypowania w całościowym obrocie, jaki ten system wytwarza globalnie.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu e-mail bądź Skype. Otrzymasz wszelkie niezbędne informacje konieczne do podjęcia decyzji.

e-mail: karolas77@o2.pl

Skype: karolas77

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl