Firma Maybe Parfum World GmbH

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
darek
Posty:3
Rejestracja:24 kwie 2011, 22:48

25 kwie 2011, 01:12

Firma Maybe Parfum World GmbH

WSTĘP:
Czy znacie Państwo znaczenie czterolistnej koniczyny? Tak, dokładnie, macie rację, po prostu przynosi szczęście. Gdy się ją znajdzie, jest rzeczywiście wyjątkowym okazem i rzadkością w swoim rodzaju. I tutaj w tym miejscu identycznie jest z Maybe. Dlaczego? Ponieważ to właśnie Maybe Parfum dostarczy Państwu niezwykle wyjątkowych doznań, które przeżyjecie zapoznając się z systemem współpracy z naszymi partnerami. Maybe Parfum dostarczy Wam niesamowitych przyjemności i niezapomnianych przeżyć. Podobnie jak ze znalezieniem tak rzadkiego okazu czterolistnej koniczyny.Firma Maybe Parfum World GmbH działa w systemie MLM z zespołem, którego początki sięgają 20 lat sukcesów. Nasza czterolistna koniczyna daje Państwu szansę na sukces oraz spełnienie się w realizowaniu naszych wspólnych planów. Jesteśmy przekonani, że koncepcja firmy Maybe Parfum przy współpracy z Państwa udziałem wprawi Was w zachwyt.
Nasz plan marketingowy jest wyjątkowo skonstruowany. Jego niezwykłością jest np. to, że raz osiągnięta pozycja zostaje już zawsze. Kolejnym atutem jest, że jeśli osiągnie się poziom równości z partnerem z dolnej linii i np. po 12% Państwo i ktoś z dołu, to nie mając różnicy procentowej i tak otrzymujecie bonus 3% z obrotów do 7-ego poziomu. Myślicie, że to niemożliwe? Rozumiemy Państwa zdziwienie. Rzeczywiście, jest to wyjątkowa sposobność tylko w firmie Maybe Parfum. Ponieważ naszym założeniem jest abyśmy byli dla Państwa wyjątkową, czterolistną koniczyną. Przypominacie sobie Państwo z czym ona się kojarzy? Ma przynosić szczęście i zadowolenie oraz radość z osiąganych sukcesów.
Nadarza się niezwykła okazja dla Państwa osiągnięcia sukcesu finansowego współpracując z nami oraz polecając nasze wyjątkowe i oryginalne zapachy firmy Maybe Parfum World GmbH. Zasługujecie Państwo na to aby zostać kolejną wyjątkową, czterolistną koniczyną współpracując z naszym profesjonalnym i zmotywowanym zespołem.
Maybe Parfum World jest gotowe zrealizować wszelkie Państwa oczekiwania. Wykorzystajcie tą nieszablonową okazja życia tu i teraz. Nie pozwólcie nikomu decydować o Waszym życiu. Ta niepowtarzalna sytuacja jest lustrzanym odbiciem porównywalnym z naszym systemem i czterolistną koniczyną.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu potęgi firmy i tym samym osiągnięcia stabilizacji Waszych osobistych dochodów. Czego sobie i Wam życzymy

Zespół Maybe


Praca:

Maybe Parfum szuka partnerów na terenie całej Polski i Europy w charakterze:


DYSTRYBUTOR


Nabywając produkty w cenie hurtowej możesz je odsprzedać z 45% marżą! Tak! Na samej sprzedaży bezpośredniej zarabiasz, minimum 35%.
Zarobione pieniądze można przeznaczyć na własne produkty, tym samym mają je Państwo za darmo,oraz budowa własnej struktury dystrybutorów.

PRZEDSTAWICIEL

Franchising czyli budowa własnej firmy jako partner Maybe Parfum World


Firma MAYBE PARFUM dystrybuuje swoje produkty w specjalnym systemie MLM (patrz artykuł niżej) dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze
może przeznaczyć na wynagrodzenie swoich partnerów w tym biznesie.
Pamiętajmy, że na co dzień reklamujemy innych i inne firmy za darmo, jeżeli tutaj będziemy mówili ludziom o Naszym biznesie firma
Nas za to wynagrodzi wypłacając Nam wypłatę za cały miesiąc. Będzie to odpowiedni procent z grupy dystrybutorskiej, którą zbudujemy.
W systemie tym co raz więcej osób buduje własne firmy, gdyż nie mamy tutaj żadnego wkładu pieniężnego. Dołącz do Nas i TY!


W USA System MLM jest bardzo mocną gałęzią gospodarki rynkowej.

Zapisz się na próbę i zobacz nasz system od środka!

Zapraszamy Państwa do niezwykłej przygody i walki z czasem. Dziś perfumy są sposobem na wyrażenie naszej osobowości, uczuć, marzeń i przyzwyczajeń. Odzwierciedlają nasz charakter i styl życia a także poniekąd mówią o wyznawanych wartościach. Perfumy pozwalają kobietom odnaleźć swój temperament oraz prawdziwą kobiecość. Mężczyznom pozwalają poczuć się pewniej i bardziej męsko.

Atakując nasze zmysły pachnącymi kompozycjami potrafią rozbudzić najgłębsze pragnienia. Niektóre zapachy zapamiętujemy na zawsze. Ich woń przywołuje najdalsze wspomnienia, przypominają nam bliskich lub szczególne wydarzenia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu.

Zapachy perfum towarzyszą nam każdego dnia. Są niezwykle modnym dopełnieniem i pewnego rodzaju podsumowaniem całości osoby. Perfumy to ekskluzywny styl bycia. Kupując produkty MAYBE Parfum nie płacisz ani za reklamę ani za opakowanie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się nie tylko z ofertą wspaniałych zapachów ze świata MAYBE Parfum inspirowanych najlepszymi nutami zapachowymi na światowym rynku perfumeryjnym, ale przede wszystkim sposobem wygenerowania stabilnych i wysokich dochodów współpracując nami. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają warunki by podjąć wyzwanie do walki z czasem. Nagroda jaka Was czeka, przekroczy Wasze najśmielsze oczekiwania.
Zapraszamy profesjonalistów jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z marketingiem wielopoziomowym. Z pewnością wszyscy przekonają się, że nasz plan marketingowy jest wyjątkowy. Ponieważ po pierwsze: jest tak zaprojektowany, że gdy osiągniesz raz odpowiedni poziom, utrzymujesz go już zawsze. Po drugie: Jeśli nawet nie masz różnicy procentowej pomiędzy Tobą, a dolną linią Twojej struktury, zawsze otrzymujesz 3% Bonusu Ekstra dosiódmego poziomu. I to jest właśnie niezwykłe w naszym planie marketingowym.


Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy do owocnej współpracy już od teraz.

Zapisując się do Maybe Parfum z chwilą rejestracji nabywasz swój numer który pozwala Ci korzystać ze stałej zniżki 45% na wszystkie produkty.


Co najważniejsze:


- nie musisz kupować regulanie
- nie ponosisz żadnej opłaty wtępnej ani rocznej
- z Karty Klienta Uprzywilejowanego możesz zrezygnować kiedy chcesz


Zdobądź Kartę już teraz.


- Nowy MLM z fantastycznym planem marketingowym!
- Raz osiągniety poziom prowizji pozostaje raz na zawsze!
- Jeżeli Twój poziom wyrówna się z poziomem z niższych linii- i tak dostajesz zawsze 3% aż do siódmej linii.
- Dla osób znających MLM nie trzeba chyba dalej tłumaczyć.
- Chętnych zapraszam do kontaktu, zapoznania się szczegółowo z planem marketingowym.
- Na dzień dzisiejszy jest nas w Polsce TYLKO 170 osób !

Aby zostać niezależnym dystrybutorem MAYBE PARFUM WORLD GmbH, nie ma obowiązku kupowania produktów. Nie ma też żadnych opłat związanych z rejestracją/licencją.


Rejestrując się otrzymują państwo:


1. własny system Back-Office (wirtualne biuro)
2. system zakupów online

Jako niezależny dystrybutor MAYBE PARFUM WORLD GmbH kupują państwo wszystkie produkty w cenach hurtowych, a sprzedają w cenach detalicznych. Różnica pomiędzy tymi dwoma cenami jest Państwa zyskiem.
MAYBE PARFUM WORLD GmbH przygotował interesujący, efektywny plan wynagradzania, który pozwoli państwu odnieść sukces finansowy. Mogą państwo właczyć się do tego planu – bez względu na to, jaki poziom państwo wybiorą. Decyzja należy do państwa, czy zaangażują się państwo tylko częsciowo i zyski będą mniejsze, czy też poświęcą państwo całkowicie swój czas i włączą się w działalność na dużą skalę. To państwo decydują o sobie!


MAYBE PARFUM WORLD GmbH oferuje 4 różne możliwości osiągania zysków:
• zyski ze sprzedaży produktów – marża przy sprzedaży detalicznej
• bonus dyferencyjny
• bonus ekstra przy dużych obrotach
• udział w obrotach globalnych

Zacznij budować biznes od samego początku.

Poszukujemy również:

Managerów
Managerów i Dyrektorów sieci dystrybutorskich
Właścicieli perfumerii oraz sklepów internetowych na wysokim poziomie


Dlaczego warto być naszym przedstawicielem?

Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z klientem. Wg Nas to najważniejsze w sprzedaży dlatego działamy właśnie w tym o to sektorze. Dzięki temu możemy dotrzeć do każdego i o każdej porze dnia, zawsze będziemy w zasięgu Twojej ręki.

Cała prawda o MLM

Mlm jako biznes.

Mlm jest biznesem i jak każdy biznes rządzi się swoimi prawami. To nie jest akwizycja, nikt nie każe ci chodzić po domach i wciskać ludziom bezwartościowy produkt, do którego sam nie jesteś przekonany. Na ogół firmy działające w tym systemie oferują towar bardzo dobrej jakości.
Jest on tańszy, bo tańsza jest jego dystrybucja. Nie ma pośredników takich jak hurtownie, sklepy.
Firma płaci ci za reklame, a nie komercyjnym stacjom telewizyjnym, radiowym, czy coraz droższym w promowaniu internecie.

Nikt ci też od razu nie obieca złotych gór, jeśli już kiedyś ktoś ci tak przedstawiał ten biznes to możesz śmiało traktować go jak oszusta. W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Różnicą między pracą w systemie prowizyjnym, a pracą na etacie jest nieograniczona możliwość zwiększania swojego dochodu.

Co nam daje MLM?

Szybką oferte współpracy tutaj twoje wykształcenie jest bez znaczenia, żaden uzyskany dyplom tak naprawdę w niczym ci nie pomoże, na początku nawet nikt nie wymaga od ciebie fachowej wiedzy. Nie ma górnej granicy wieku, musisz być po prostu osobą pełnoletnią. Współpracujesz więc nie jesteś zatrudniony, nie ma szefa są tylko współpracownicy. Nie musisz inwestować dużo pieniędzy by rozpocząć działalność. Na każdym etapie pracy posiadasz możliwość rozwoju.
Niestety od razu nie odczujesz znaczącej poprawy finansowej - to wymaga troszku czasu. Trzeba być cierpliwym i przyszykowanym na odmowe, wynikającą głównie z ludzkiej niewiedzy.
Cierpliwość, wytrwałość oraz konsekwentne dążenie do wcześniej postanowionego celu sprawią, że tym bardziej będziesz się cieszył z osiągniętych sukcesów. Ale warto na to czekać, bo nagroda może być naprawdę wielka.

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy do owocnej współpracy już od teraz.
Jeżeli zdołałem Państwa zachęcić do współpracy to prosze wysłać e-mail na adres : darek.kaczmarek@interia.pl z danymi potrzebnymi do rejestracji,w temacie wpisz Maybe Parfum.

Dane potrzebne do Rejestracji :

Imię i Nazwisko :

Ulica i nr. domu :

Kod Pocztowy :

Miejscowość :

Data urodzenia :

Nr.dowodu,lub Pesel :

Telefon :

Adres e-mail :

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy do owocnej współpracy już od teraz.


Z wyrazami szacunku Dariusz Kaczmarek
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl