Fm Group- Stwórz swój własny internetowy biznes

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
brunet700
Posty:2
Rejestracja:21 kwie 2011, 19:21

21 kwie 2011, 19:34

Witam wszystkich chciałbym przedstawić ofertę firmy której jestem dystrybutorem i przekonać dlaczego warto wstąpić do firmy, na początku krótki wstęp.

Firma FM GROUP rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku we Wrocławiu, już dziś współpracuje z firmą 330 000 dystrybutorów w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy.
FM GROUP produkuje wysokiej jakości kopie alternatywnych oryginałów perfum.
Czym różni się perfum z drogerii od FM-u??

Firma FM GROUP ominęła drogie opakowania, buteleczki, kampanie reklamowe itp. dlatego ceny produktów FM są tak skalkulowane, by mogli się nimi cieszyć wszyscy, niezależnie od swojej sytuacji materialnej. Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Osobiście z firmą FM GROUP współpracuje od września 2008 roku i każdy z moich przyjaciół wraz ze mną nie spodziewał się takiej eksplozji i zainteresowania wokół firmy i jej produktów.
Firma działa w systemie MLM czyli multi level marketing jest to sposób sprzedaży bezpośredniej odbywająca się poza sieciami sklepowymi, opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem, co jest tego zaletą?, Dystrybutor oferuje atrakcyjne produkty które nie są dostępne w żadnych punktach sprzedaży i co najważniejsze naszymi klientem może być każdy: członkowie Twojej rodziny i ich znajomi, twoi przyjaciele, sąsiedzi , koledzy z pracy ,szkoły, poznane osoby na różnego rodzaju wyjazdach, osoby dla których ty jesteś klientem n.p fryzjer, lekarz dosłownie każdy, każdemu możesz zaoferować produkt dzięki narzędziu pracy każdego dystrybutora czyli próbnika z próbkami perfum, dzięki nie dużym rozmiarom możemy go zabrać wszędzie i w każdej sytuacji jesteśmy przygotowani na ofertę produktu co powoduje że nasza praca staję się wygodna, przyjemna i jeszcze bardziej korzystna.

W firmie FM GROUP jesteś niezależny, sam wybierasz sobie elastyczny dla ciebie wymiar godzin pracy, pracujesz z kim chcesz. Dlatego mój lider zawsze powtarza mi że mój sukces zależy ode mnie jak i każdego dystrybutora.

W systemie MLM możemy zarabiać pieniądze na 2 sposoby, ze sprzedaży produktów i budowania sieci, ten drugi sposób jest dużo bardziej dochodowy lecz trzeba temu poświęcić więcej czasu, zaangażowania, determinacji i cierpliwości ale rezultaty są takie że można wypracować stały dochód pasywny.
Sieć budujemy poprzez zaangażowanie do firmy nowych osób które są chętne robienia dokładnie tego co my. Dzięki przejrzystemu planowi marketingowemu nasza praca staje się jeszcze bardziej korzystna co motywuje nas do dalszego działania.
Dlaczego warto zostać dystrybutorem FM GROUP?
1 Jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla ciebie wymiarze czasu
2 Firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
3 Produkty FM GROUP ze względu na jakość pozwolą ci osiągnąć sukces
4 Firma rozwinęła placówki w kilkudziesięciu krajach na świecie dzięki czemu możesz prowadzić biznes nie tylko w Polsce
5 Podpisanie umowy z FM GROUP nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami poza wykupieniem startera z próbkami, reguły są przejrzyste , zrozumiałe , wiarygodne bez żadnych haczyków i niedomówień
6 Dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów
7 Dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy
8 Zdobywając pozycję lidera bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy
9 Gdy zauważysz rozwój swojej struktury i przypływające dochody powiesz że bycie w FM GROUP to wielkie szczęście
10 Wypisując się z FM GROUP nie ponosisz żadnych konsekwencji
11 Firma jest młoda dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym gdzie pole do popisu jest bardzo duże
Jeśli ktoś byłby chętny dowiedzieć się trochę więcej prześle szczegółowe informacje i odpowiem na każde zadane pytanie. A osobom które są chętne wstąpienia do firmy zorganizuje profesjonalną prezentacje, dokładnie wytłumaczę co zrobić by osiągnąć sukces. Pamiętaj że do FM-u może cię wprowadzić osoba już będąca w firmie, dokonaj odpowiedniego wyboru sponsora, ja mogę zagwarantować ci wszystko co z nim związane, zawsze pomagam i znajduję czas dla moich ludzi.
Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować do emerytury.
ZAPRASZAM!
Dołącz do naszego zespołu.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt do mnie:

GG 7241369
Mail: konrad_abratkiewicz@interia.pl
olab1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 sty 2013, 15:41

27 sty 2013, 15:43

Jakoś nie jestem przekonana do tej firmy ale jesli na powaznie szukasz pracowników to polecam ogłosić się na http://zybel.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl