Podejme prace zdalna

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

19 gru 2016, 18:58

Witam, chetnie podejme prace zdalną, z domu. Mam do dyspozycji wlasny komputer + internet
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

28 mar 2019, 10:41

Zrób sobie najpierw dobre cv ;) Są teraz spoko kreatory, takie jak chociażby szybkiecv :)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

19 gru 2019, 14:33

Dla osób które chcą mieć zawsze pewne dodatkowe dochody, bez żadnej inwestycji, ryzyka itp. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić 10 tys zł i więcej. Też praca zdalna. Pracę możesz podjąć praktycznie od zaraz [ podpisujemy umowę o współpracy ] Tu uzyskasz stałe, co miesiąc wzrastające dochody. Oferta dla osób i firm [ dla firm super produkty, korzyści ]
Masz znajomości w różnych firmach ? nawet pośrednie. Tu masz super biznes. Prawdopodobnie będzie to dla Ciebie najlepszy i najpewniejszy biznes z jakim się spotkasz. Więcej po kontakcie na email pracapewna@gmail.com dopisek 'praca'
Awatar użytkownika
JoannaK
Posty:10
Rejestracja:16 lip 2020, 12:45

25 wrz 2020, 15:53

Kiedyś, kilka lat temu, szukałam ofert pracy zdalnej. Niestety wtedy większość osób oferowała pracę taką jak wypełnianie ankiet lub sprzedaż kosmetyków w ramach piramidy finansowej. Ta praca niestety nie gwarantowała pewnego zarobku — czasem trzeba było naprawdę dużo czasu poświęcić na znalezienie klienta na kosmetyki albo chętnego do współpracy, a zysk niewielki. Mam nadzieję, że teraz, kiedy sporo firm przeszło na pracę zdalną jej znalezienie będzie dużo łatwiejsze, bo ja niestety nie mam z nią zbyt pozytywnych doświadczeń. Autorze wątku, życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia niż ja!
Awatar użytkownika
dyktandos
Posty:3
Rejestracja:14 sty 2021, 23:00

15 sty 2021, 00:07

z chęcią zatrudnię - czy to aktualne?
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

11 lis 2021, 12:21

Chcesz zawsze mieć dochody ? Czy wiesz że mając obojętnie jaki biznes, czy sposób zarobku w internecie to ten powinieneś mieć zawsze ? To podstawa uzyskiwania trwałych wieloletnich dochodów. Jest nim złoto które dzięki budowie tego biznesu i w tej firmie możesz mieć za darmo, dostarczane bezpośrednio do domu. Jak to uzyskać, zapewnić sobie zawsze dochody pasywne ? poznasz pisząc na pracapewna@gmail.com
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl