Pracownicy zza granicy

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
EWL
Posty:1
Rejestracja:15 lut 2010, 15:46

15 lut 2010, 15:48

Szanowni Państwo,

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników z Europy Wschodniej i Azji. Poszukujemy ciekawych wyzwań - z przyjemnością zaoferujemy Państwu efektywne rozwiązania kadrowe, które umożliwią Państwu obniżenie kosztów pracowniczych oraz pozyskanie zmotywowanych, wykwalifikowanych pracowników.
Rekrutujemy pracowników dla różnych sektorów gospodarki - od pracowników sezonowych, przez pracowników budowlanych, mechaników, opiekunki do dzieci, po inżynierów, farmaceutów, i informatyków. Nasza bogata oferta form zatrudnienia obejmuje m.in. outsourcing, leasing, czy executive search.
Dzięki nam oszczędzicie Państwo czas i pieniądze, zyskując gwarancję satysfakcjonującej rekrutacji. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.ewl.com.pl

Zapraszamy do współpracy!
Zespół EastWestLink
Awatar użytkownika
gambi
Posty:3
Rejestracja:12 lut 2015, 22:14

12 lut 2015, 22:20

Jesli chodzi o pracownikow i prace za granica niesamowita ilosc zaintereswowanych mozna znalezc w portalach z praca za granica typu http://www.praca.owi.pl/ czy http://praca-za-granica.com.pl
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

23 gru 2015, 12:12

No pewnie, rekrutujcie do nas ludzi z zagranicy, a my musimy jechać gdzie indziej, zeby mieć dobrą robotę. Nic dziwnego, ze teraz firmy jak Eurokontakt się cieszą popularnoscią, skoro ludzie muszą wyjeżdżać do pracy do Anglii, czy Niemiec, bo wy sprowadzacie tania siłę roboczą tutaj.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

06 sty 2016, 13:39

Befor, ale co sie denerwujesz? a też siedze w holandii, też za pośrednictwem biura (u mnie to voorneputten) i nie pracowałbym w Polsce już w tym momencie, bo pensje są nieporównywalne.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl