Szkoła Tańca Hip Hop International

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

fundacja
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:05 lis 2009, 14:34

05 lis 2009, 14:39

W związku z rosnącym zainteresowaniem tańcem I kulturą hip hop w Polsce nasza organizacja postanowiła wystąpić z ofertą biznesową skierowaną do ambitnych ludzi gotowych rozpocząć własną działalność gospodarczą.
Nasza oferta skierowana jest głównie do środowisk artystycznych, działających na swoim własnym terenie (województwo), zainteresowanych nawiązaniem współpracy.
Apelujemy do wszystkich osób, grup oraz środowisk o zapoznanie się z naszą propozycją. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na dogłębne zbadanie branży rozrywkowo-artystycznej. Przy naszej pomocy, pod naszymi auspicjami Twoja firma może stać się równie rozpoznawalna.
Jako doświadczona kadra tancerzy, choreografów I managerów chcemy podzielić się naszą wiedzą z osobami gotowymi podjąć się nowego wyzwania – stworzenia własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy sprawdzony przepis na prowadzenie biznesu. Szkoły taneczne Hip Hop International o prestiżowa, rozpoznawalna marka, pakiet światowej czołówki choreografów I tancerzy oraz zysk od początku prowadzenia działalności.

Hip Hop International Poland jest prężnie działającym oddziałem międzynarodowej organizacji Hip Hop International koordynującej Mistrzostwa Świata w Tańcu Hip Hop, prowadzącej największe telewizyjne show „ America’s the Best Dance Crew”, zrzeszającej najlepszych światowych choreografów I tancerzy. Do niej należą żywe legendy: Boongaloo Sam, Don Campbellock, Tony Basil, Tony GoGo, Antony Thomas, Mr Freeze, Shane Sparks, MArtin Kudelka, z niej wywodzą się najlepsi choreografowie współpracujący z takimi gwiazdami jak Miechael Jackson, Justyn Timberlake, Madonna czy przy najnowszych produkcjach filnowych „Step Up”, „Just Dance”, produkcjach telewizyjnych „So you think you can dance” I „America’s the Best Dance Crew”.

Polski oddział obok organizacji Polskich Kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Tańcu Hip Hop (największej imprezy tanecznej w kraju, skupiającej blisko 1000 tancerzy z Polski, której finaliści rokrocznie wyjeżdżają na światowe mistrzostwa do Las Vegas) prowadzi warsztaty, kursy taneczne, szkolenia instruktorskie I managerskie. Specjalizuje się w promowaniu młodych polskich talentów i rozwoju indywidualnym jednostek poprzez konkursy, granty i stypendia, w jakich osiąga ponad 70 % skuteczności. Od 2004r., w którym rozpoczął swą działalność wyszkolił Ok. 300 instruktorów tańca, posiada dostęp do najlepszej międzynarodowej kadry tancerzy I choreografów. Naszym działaniom patronuje Telewizja Polska TVP1 oraz Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce.


Korzyści dla franczyzobiorcy:
- Pomoc przy rejestracji własnej działalności gospodarczej w KRS
- Certyfikaty instruktorskie
- Szkolenie kadry instruktorskiej i managerskiej przez najlepszych szkoleniowców na arenie międzynarodowej
- Skuteczne wzory dizłania na prowadzenie udanych zajęć dla wszystkich grup wiekowych
- Prestiżowy i rozpoznawany wizerunek medialny
- Doradztwo i pomoc w sprawie ubiegania się o granty
- Wsparcie marketingowe i promocyjne
- Korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań i doświadczenia
- Kompletne know-how dotyczące zasad obowiązujących na rynku
- Wsparcie firm partnerskich
- Organizacja eventów I workshopów na państwa rynku lokalnym

kontakt:
biuro@hiphopinternational.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl